Oferta pracy

Kierownik biura

EmiChemO firmie

3 000‐5 997 zł brutto / mies.
  • Poznań, wielkopolskie

  • Ogłoszenie wygasło 23 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Kierownik

Producent środków do mycia i dezynfekcji. Certyfikaty IFS, ISO. Eksporter na rynki europejskie i USA. Duża dbałość o jakość.

Opis stanowiska:

  • kompleksowa organizacja pracy biura:

    • obsługa telefoniczna i mailowa biura,

    • rejestracja i archiwizacja dokumentów,

    • koordynowanie obiegu dokumentów,

  • redagowanie pism, prowadzenie zestawień, sprawozdawczość,
  • wsparcie przełożonego oraz pracowników działu w prowadzonych projektach,
  • prowadzenie kalendarza spotkań przełożonego.

Poszukujemy Osób:

  • posiadających doświadczenie w obsłudze biura/sekretariatu (w tym samodzielnego redagowania dokumentów),
  • posiadających wykształcenie wyższe
  • potrafiących koordynować wiele zadań jednocześnie,
  • posiadających wysoką kulturę osobistą,
  • bardzo dobrze organizujących pracę własną również pod presją czasu,
  • posiadających zdolności organizacyjne i analityczne,
  • skrupulatnych, dyskretnych, sumiennych w wykonywaniu działań,
  • znających pakiet MS Office, program OPTIMA (COMARCH)
  • zaangażowanych i zmotywowanych do osiągania najwyższych standardów pracy,
  • biegła znajomość języków angielskiego i niemieckiego

Pracując z nami otrzymasz:

  • stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • możliwość ubezpieczenia na życie na preferencyjnych warunkach,
  • możliwość rozwoju kwalifikacji zawodowych poprzez szkolenia i kursy,
  • pakiet świadczeń socjalnych (m.in. świadczenia świąteczne i urlopowe),
  • zniżki pracownicze na zakupy

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy