Kierownik Biura Prezesa

  • Olsztyn, Ostróda, Dobre Miasto, Morąg, Olsztynek, Szczytno, Pasym, Nidzica, Lidzbark Warmiński, Mrągowo, warmińsko-mazurskie pokaż mapę
  • Kierownik
  • 07.12.2018
  • Ważna jeszcze 26 dni (do 06.01.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    W związku z dynamicznym rozwojem , firma produkcyjna Niczuk Metall-PL działająca ponad 60 lat w branży instalacyjnej, poszukuje kandydata na stanowisko:

    Miejsce pracy: Olsztyn, Wilimowo
    Nr ref. KBP/12/2018

    Dołącz do nas, jeśli:

    • charakteryzuje Cię ponadprzeciętna organizacja pracy i czasu
    • wykazujesz się aktywnością i zaangażowaniem, umiesz wziąć odpowiedzialność za swoje zadania
    • jesteś osobą dyskretną, dokładną, sumienną, wielozadaniową
    • lubisz pracę zarówno z dokumentami jak i z ludźmi
    • masz doświadczenie we współprowadzeniu projektów unijnych ( dodatkowy atut)
    • posiadasz podstawy wiedzy z zakresu księgowości
    • bardzo dobrze znasz pakiet MS Office
    • posługujesz się językiem angielskim w mowie i piśmie
    • posiadasz wykształcenie wyższe
    • prawo jazdy kat.B

    Jakie będą Twoje obowiązki:

    • wsparcie Zarządu i pracowników biura w bieżących zadaniach i projektach, które są prowadzone
    • wsparcie Zarządu przy organizacji procesów rekrutacyjnych
    • obsługa spotkań wewnętrznych i organizacja spotkań zewnętrznych
    • przygotowywanie tłumaczeń dokumentów na język angielski /polski
    • przygotowywanie raportów i zestawień na potrzeby Zarządu
    • kontrola cykliczna wskazanych parametrów

    Czego możesz od nas oczekiwać :

    • pracy w młodym, dynamicznym zespole, w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
    • umowy o pracę
    • transparentnych warunków wynagrodzenia
    • możliwości rozwoju-finansowanie lub współfinansowanie szkoleń
    • atrakcyjnych pakietów socjalnych (nagrody roczne -13stki, wczasy pod gruszą, świadczenia świąteczne, wyprawki dla dzieci, zajęcia integracyjne dla dzieci)
    • dofinansowanie (do 50% )do biletów do filharmonii i teatru
    • ubezpieczenie medyczne dla Ciebie jak i całej rodziny
    • karty benefit
    • transport pracowników do firmy Niczuk Metall-PL

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    W przypadku chęci wzięcia udziału w rekrutacji, do przesyłanych dokumentów konieczne jest dołączenie następującej klauzuli:

    „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w związku z prowadzonym procesem rekrutacyjnym, na stanowisko Kierownik Biura Prezesa. Jednocześnie przyjmuję do wiadomości, iż zgoda może być w każdym momencie cofnięta (zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE).”

    Kandydatów informujemy, że administratorem ich danych osobowych jest „NICZUK METALL – PL” Spółka jawna w Wilimowie, Wilimowo 2, 11-041 Olsztyn, oraz o przysługujących na podstawie ww. ustawy o ochronie danych osobowych uprawnieniach, a w szczególności o prawie dostępu do swoich danych i prawie ich poprawiania tj. o uprawnieniach wynikających z art. 24 ust. 1 oraz art. 32 ustawy o ochronie danych osobowych i dobrowolności podania danych osobowych. Dane osobowe będą przetwarzane w celu przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego, na które aplikuje kandydat, a w przypadku wyrażenia odrębnej zgody – także w przyszłych procesach rekrutacyjnych.

    Kandydatów zainteresowanych także innymi procesami rekrutacyjnymi, prosimy o dołączenie następującej klauzuli (jej przekazanie nie jest niezbędne,  aby wziąć udział w rekrutacji):

    „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w związku z prowadzonym procesem rekrutacyjnym oraz na przetwarzanie moich danych osobowych z związku z przyszłymi rekrutacjami prowadzonymi przez spółkę Niczuk Metall-PL Spółka Jawna. Jednocześnie przyjmuję do wiadomości, iż zgoda może być w każdym momencie cofnięta (zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE)."