Kierownik Biura Projektowego

  • Darłowo, zachodniopomorskie pokaż mapę
  • Kierownik
  • 21.11.2018
  • Ważna jeszcze 11 dni (do 21.12.2018)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Miejsce pracy: Darłowo

    Opis stanowiska:

    • zarządzanie podległym działem architektów w nowo tworzonym oddziale
    • kontrola i koordynowanie przebiegu procesu projektowego oraz wykonywania zadań projektowych
    • nadzór nad poprawnością projektów
    • planowanie pracy działu i przygotowanie harmonogramu prac
    • odpowiedzialność za dział oraz realizacje projektów

    Wymagania od kandydata:

    • wykształcenie wyższe techniczne
    • kilkuletnie doświadczenie w pracy na takim samym stanowisku pracy lub podobnym
    • bardzo dobra znajomość rysunku technicznego
    • znajomość oprogramowania do projektowania
    • bardzo dobra organizacja pracy własnej i podległych pracowników
    • rzetelność i dokładność wykonywanych obowiązków, odpowiedzialność

    Oferujemy:

    • wysokie stałe wynagrodzenie
    • prace w dynamicznie rozwijającej się firmie
    • pełne wyposażenie stanowiska pracy
    • możliwość zakwaterowania na koszt pracodawcy
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.