Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik Biura Rachunkowego - Główny Księgowy

USŁUGI Księgowe sp. z o.o.O firmie

14 00020 000 netto (+ VAT) / mies.

USŁUGI Księgowe sp. z o.o.

Księdza Ignacego Kłopotowskiego 22

Warszawa

Przyjmiemy główną księgową ze swoim zespołem do 2 osób.

Na dzień dzisiejszy obsługujemy ponad 350 firm.

Zakres obowiązków:

  • Zarządzanie działem księgowości (w szczególności bieżący podział zadań, weryfikacja wykonania zadań, dzielenie się wiedzą);
  • Nadzór nad comiesięcznym finansowo-księgowym zamknięciem ksiąg rachunkowych;
  • Prowadzenie spotkań z potencjalnymi Klientami i podpisywanie umów;
  • Przeprowadzenie rozmów kwalifikacyjnych z nowymi pracownikami;
  • Opracowywanie standardów i nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów księgowych;
  • Sporządzenie sprawozdań finansowych i deklaracji podatkowych (CIT, PIT, VAT);
  • Samodzielna obsługa księgowa i podatkowa klientów firmy zgodnie z obowiązującymi przepisami.

Wymagania:

  • Minimum 5-letnie doświadczenie zawodowe w pracy na stanowisku Głównej Księgowej / Głównego Księgowego w biurze rachunkowym lub firmie świadczącej usługi outsourcingu księgowego;
  • Doświadczenie zbudowania i umiejętność kierowania zespołem pow. 20 osób;
  • Dobra organizacja pracy i duża samodzielność w wykonywaniu zadań;
  • Doświadczenie pracy w programie Optima Comarch;
  • Umiejętność pracy z systemem OCR;
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym;
  • Współpracę z biegłym rewidentem w zakresie badania sprawozdania finansowego.

Oferujemy:

  • Stabilność zatrudnienia;
  • Samodzielność w wykonywaniu obowiązków;
  • Ciekawą pracę w stale rozwijającej się Firmie;
  • Ubezpieczenie na życie;
  • Narzędzia pracy tj. służbowy laptop, telefon;
  • Elastyczny czas pracy.

Ogłoszenie archiwalne