Oferta pracy

Kierownik Biura Regionalnego

Dyrektor zarządzającyO firmie

  • opolskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Kierownik / Koordynator
Polsko-Niemiecka Izba Przemysłowo-Handlowa jest nowoczesną, prężnie działającą organizacją wspierającą współpracę gospodarczą firm z Polski i Niemiec. Jest oficjalnym przedstawicielstwem gospodarki niemieckiej w Polsce, należącym do globalnej sieci niemieckich Zagranicznych Izb Przemysłowo-Handlowych (AHK), a zarazem największą bilateralną izbą gospodarczą w kraju. Zrzesza około tysiąca firm i instytucji, reprezentuje ich interesy, wspiera w nawiązywaniu kontaktów oraz świadczy profesjonalne usługi w obszarze doradztwa rynkowego, prawnego i kształcenia zawodowego.
Biuro regionalne we Wrocławiu obejmuje swym zasięgiem województwa dolnośląskie i opolskie.
Od 15 lat ściśle współpracuje z regionalnymi władzami i instytucjami na rzecz firm członkowskich oraz relacji polsko-niemieckich. Organizuje konferencje, szkolenia, liczne spotkania networkingowe oraz wizyty delegacji gospodarczych z Niemiec w regionie.

Aktualnie do naszego zespołu we Wrocławiu poszukujemy Kandydata/Kandydatki na stanowisko:
miejsce pracy: Wrocław
Zakres zadań
  • Rozwijanie współpracy i zarządzanie relacjami z firmami członkowskimi w regionie
  • Aktywne pozyskiwanie nowych firm członkowskich
  • Zarządzanie działalnością biura, w tym kierowanie zespołem
  • Współpraca z lokalnymi partnerami (samorządem, instytucjami branżowymi, innymi organizacjami bilateralnymi)
  • Tworzenie koncepcji wydarzeń, pozyskiwanie do nich partnerów oraz uczestników
  • Realizacja wyznaczonych celów budżetowych
  • Obserwacja i analiza rynku, proponowanie nowych możliwości rozwoju
Nasze oczekiwania
  • Minimum 5-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku (idealnie: zdobyte w firmach lub instytucjach działających w obszarze kontaktów polsko-niemieckich)
  • Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego
  • Bardzo dobra znajomość regionu – struktur, instytucji, biznesu
  • Wiedza na temat bieżących tematów gospodarczych i relacji polsko-niemieckich
  • Wysoko rozwinięte umiejętności sprzedażowe i negocjacyjne
  • Doświadczenie w prowadzeniu prezentacji biznesowych i wystąpieniach publicznych
  • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: ekonomia, zarządzanie, stosunki międzynarodowe)
  • Komunikatywność i wysoka kultura osobista
  • Prawo jazdy kat. B
Oferujemy
  • Pracę pełną wyzwań w silnej, międzynarodowej organizacji gospodarczej
  • Wymianę doświadczeń w ramach globalnej sieci
  • Stabilne zatrudnienie – umowa o pracę
  • Pakiet socjalny
Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani naszą ofertą, zapraszamy do przesłania CV i listu motywacyjnego w języku niemieckim wraz z poniższymi klauzulami za pomocą przycisku aplikuj z podaniem numeru referencyjnego EBE/DS/KBW/2002/2021
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) oraz ustawą z dnia 10.05.2018 roku o Ochronie Danych Osobowych; Dz.U. z 2018 r., poz. 1000)."
oraz
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Polsko Niemiecką Izbę Przemysłowo Handlową, dalej „AHK”, zawartych w złożonej przeze mnie aplikacji, które wykraczają poza katalog danych jakich Pracodawca może ode mnie żądać na podstawie obowiązujących przepisów Kodeksu pracy i innych właściwych ustaw, na potrzeby przyszłych rekrutacji".

Ogłoszenie archiwalne