Oferta pracy

Kierownik Biura

Light Prestige Spółka z o.o. Sp. kom.O firmie

Light Prestige Spółka z o.o. Sp. kom.

Torowa 45

Skawina

Firma Light Prestige Sp. z. o.o. Sp.k. – producent oświetlenia z magazynem zlokalizowanym w podkrakowskiej Skawinie poszukuje młodej i dyspozycyjnej osoby na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • Organizowanie i koordynowanie pracy biura.
  • Efektywne zarządzanie pracą podległych pracowników.
  • Koordynowanie obiegu dokumentów handlowych, magazynowych i poczty.
  • Współpraca z Działem Sprzedaży, Zakupów, Produkcji i Magazynem.
  • Codzienna weryfikacja zamówień pod kątem ewentualnych braków.
  • Rozpatrywanie reklamacji.
  • Weryfikacja należności – kontakt z klientami w sprawie rozliczeń.
  • Dbanie o porządek oraz przestrzeganie przepisów BHP i p.poż.
  • Szkolenie, ocenianie i rekrutowanie pracowników biura.

Wymagania:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku min 3 lata.
  • Znajomość obiegu dokumentów w zakresie sprzedaży i logistyki.
  • Bardzo dobre umiejętności organizacji pracy własnej i zespołu.
  • Doświadczenie w obsłudze programu Enova będzie dotykowym atutem.
  • Samodzielność, kreatywność i gotowość do wdrażania zmian.

Oferujemy:

  • Pracę w stabilnej i szybko rozwijającej się firmie.
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę – pełny etat.
  • Pracę w młodym zespole, w przyjemnej atmosferze.

Zainteresowanych proszę o przesłanie CV wraz ze zdjęciem za pośrednictwem przycisku Aplikuj.

W dokumentach prosimy zawrzeć następującą klauzulę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Light Prestige Sp. z o.o., Sp.k. w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko.”

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy