Ta oferta pracy jest nieaktualna od 16 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kierownik Biura Sprzedaży

  • Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
  • Kierownik
  • 04.12.2017

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Grupa Thomas Cook poszukuje dla swojej Spółki w Polsce - firmy Neckermann Podróże pracownika do biura sprzedaży w centrum handlowym w Bydgoszczy.

Podróże i turystyka pomagają ludziom dotrzeć do wszystkich zakątków świata, zanurzyć się w różnych kulturach i doświadczeniach.

Praca w sektorze turystycznym zapewnia kontakty międzynarodowe, nieustanny kontakt ze realizacją marzeń.

Ludzie w branży turystycznej mają jedną wspólną cechę: kochamy podróże!

 Jeśli chcesz mieć swój udział w spełnianiu ludzkich marzeń o podróżowaniu dołącz do nas i podziel się z nami swoimi zdolnościami, jako

Lokalizacja: Bydgoszcz

Realizuj zadania:

  • bezpośrednia, telefoniczna i e-mailowa obsługa Klienta
  • obsługa kasy fiskalnej
  • aktywny udział w procesie sprzedaży oferty Neckermann - dokonywanie czynności administracyjnych związanych z sfinalizowaniem zakupu imprezy turystycznej
  • aktywna promocja i sprzedaż dostępnej oferty obcej (inni TO, bilety lotnicze, bilety autokarowe, ubezpieczenia, inne)
  • uczestnictwo w przedsięwzięciach organizowanych przez Neckermann np. promocje, targi, study tour
  • dbałość o właściwy wygląd biura, jego witryny oraz ogólnego wizerunku
  • prowadzenie działań promocyjnych, organizacyjnych i innych związanych z prowadzeniem biura
  • kierowanie zespołem sprzedażowym, zapewnienie właściwej obsady miejsc pracy

Na starcie sprawdź czy spełniasz kilka naszych wymagań:

  • powinieneś mieć doświadczenie w pracy z podobnym zakresem obowiązków
  • chcielibyśmy abyś miał wykształcenie kierunkowe (turystyka, geografia)
  • musisz znać geografię ogólną świata
  • powinieneś dobrze radzić sobie z pakietem MS Office (szczególnie Excel i Word)
  • niezbędne do Twojej pracy będzie swobodne porozumiewanie się w języku angielskim i lub niemieckim
  • musisz mieć doświadczenie w kierowaniu zespołem sprzedażowym

a jeśli znasz systemy rezerwacyjne używane w pracy w biurze podróży a także techniki sprzedaży - jesteś idealnym przyszłym Pracownikiem :)

Nasz zespół to fajni ludzie i chcemy żeby było nas więcej!

Jesteśmy tolerancyjni, ale zarażamy…, więc jeśli też zarażasz:

  • optymizmem i energią z siłą Niagary
  • samodzielnością i zorganizowaniem Globtrotera
  • działaniem szybkim i przemyślanym niczym Wrona nad Okęciem

Dołącz do Nas :) !

Wspólnie rozwiniemy naszą społeczność i jeszcze lepiej spełnimy marzenia
o podróżowaniu i wypoczynku :) !

Odwdzięczymy Ci się:

  • partnerskim traktowaniem, niezbędnym do poprawnych relacji
  • najprawdziwszą na świecie umową o pracę z rynkową stawką, abyś czuł się pewnie i komfortowo
  • różnorakimi szkoleniami, abyś jeszcze bardziej doskonalił swoje doskonałe już umiejętności
  • prywatną opieką medyczną, abyś zawsze był w dobrej kondycji zdrowotnej
  • zniżkami na podróże, abyś również Ty spełniał swoje marzenia
Jeśli jesteś podobny do nas i potrafisz zrealizować te zadania prosimy - prześlij swoje CV ze zdjęciem w języku polskim za pomocą przycisku do dnia 3 stycznia 2018 r.

Powinieneś wiedzieć, że nasz proces zakończy się 8 stycznia 2018 r., więc jeśli do tego czasu nie skontaktujemy się z Tobą spróbuj przy kolejnej okazji :)

W aplikacji prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883 )".