Ta oferta pracy jest nieaktualna od 289 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kierownik Biura Sprzedaży

  • Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
  • Kierownik
  • 04.12.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Grupa Thomas Cook poszukuje dla swojej Spółki w Polsce - firmy Neckermann Podróże pracownika do biura sprzedaży w centrum handlowym w Bydgoszczy.

    Podróże i turystyka pomagają ludziom dotrzeć do wszystkich zakątków świata, zanurzyć się w różnych kulturach i doświadczeniach.

    Praca w sektorze turystycznym zapewnia kontakty międzynarodowe, nieustanny kontakt ze realizacją marzeń.

    Ludzie w branży turystycznej mają jedną wspólną cechę: kochamy podróże!

     Jeśli chcesz mieć swój udział w spełnianiu ludzkich marzeń o podróżowaniu dołącz do nas i podziel się z nami swoimi zdolnościami, jako

    Lokalizacja: Bydgoszcz

    Realizuj zadania:

    • bezpośrednia, telefoniczna i e-mailowa obsługa Klienta
    • obsługa kasy fiskalnej
    • aktywny udział w procesie sprzedaży oferty Neckermann - dokonywanie czynności administracyjnych związanych z sfinalizowaniem zakupu imprezy turystycznej
    • aktywna promocja i sprzedaż dostępnej oferty obcej (inni TO, bilety lotnicze, bilety autokarowe, ubezpieczenia, inne)
    • uczestnictwo w przedsięwzięciach organizowanych przez Neckermann np. promocje, targi, study tour
    • dbałość o właściwy wygląd biura, jego witryny oraz ogólnego wizerunku
    • prowadzenie działań promocyjnych, organizacyjnych i innych związanych z prowadzeniem biura
    • kierowanie zespołem sprzedażowym, zapewnienie właściwej obsady miejsc pracy

    Na starcie sprawdź czy spełniasz kilka naszych wymagań:

    • powinieneś mieć doświadczenie w pracy z podobnym zakresem obowiązków
    • chcielibyśmy abyś miał wykształcenie kierunkowe (turystyka, geografia)
    • musisz znać geografię ogólną świata
    • powinieneś dobrze radzić sobie z pakietem MS Office (szczególnie Excel i Word)
    • niezbędne do Twojej pracy będzie swobodne porozumiewanie się w języku angielskim i lub niemieckim
    • musisz mieć doświadczenie w kierowaniu zespołem sprzedażowym

    a jeśli znasz systemy rezerwacyjne używane w pracy w biurze podróży a także techniki sprzedaży - jesteś idealnym przyszłym Pracownikiem :)

    Nasz zespół to fajni ludzie i chcemy żeby było nas więcej!

    Jesteśmy tolerancyjni, ale zarażamy…, więc jeśli też zarażasz:

    • optymizmem i energią z siłą Niagary
    • samodzielnością i zorganizowaniem Globtrotera
    • działaniem szybkim i przemyślanym niczym Wrona nad Okęciem

    Dołącz do Nas :) !

    Wspólnie rozwiniemy naszą społeczność i jeszcze lepiej spełnimy marzenia
    o podróżowaniu i wypoczynku :) !

    Odwdzięczymy Ci się:

    • partnerskim traktowaniem, niezbędnym do poprawnych relacji
    • najprawdziwszą na świecie umową o pracę z rynkową stawką, abyś czuł się pewnie i komfortowo
    • różnorakimi szkoleniami, abyś jeszcze bardziej doskonalił swoje doskonałe już umiejętności
    • prywatną opieką medyczną, abyś zawsze był w dobrej kondycji zdrowotnej
    • zniżkami na podróże, abyś również Ty spełniał swoje marzenia
    Jeśli jesteś podobny do nas i potrafisz zrealizować te zadania prosimy - prześlij swoje CV ze zdjęciem w języku polskim za pomocą przycisku do dnia 3 stycznia 2018 r.

    Powinieneś wiedzieć, że nasz proces zakończy się 8 stycznia 2018 r., więc jeśli do tego czasu nie skontaktujemy się z Tobą spróbuj przy kolejnej okazji :)

    W aplikacji prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883 )".