Oferta pracy

Kierownik Biura Sprzedaży Mieszkań

Klient Pracuj.plO firmie

  • Kraków, małopolskie

  • Ogłoszenie wygasło 17 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Kierownik / Koordynator

miejsce pracy: Kraków

Zdajemy sobie sprawę z tego, że to pracownicy kształtują naszą organizację, dlatego też poszukujemy   menedżera,  który  gotowy  jest   dbać   o   nasz  zespół,  pomoże   go   nam   rozwijać
i rozbudowywać. Osobę,  dla  której  sprzedaż  jest  codziennością,  a dbanie  o  długofalowe  relacje
z Klientami  jest codziennym standardem. Osobę, która gotowa jest wspólnie z zespołem  wypracowywać    nowe    rozwiązania.  Osobę,   która    jest   nastawiona   na   ciągłe   doskonalenie
i   zwiększanie    swoich   kompetencji.

Kogo szukamy?

  • Osoby, która ma doświadczenie w zarządzaniu ludźmi, delegowaniu zadań i tworzeniu zespołów.
  • Osoby, która jest handlowcem z krwi i kości, która własnym przykładem będzie wyznaczać odpowiednie postawy zespołowi.
  • Osoby, dla której budowanie długofalowych relacji jest codziennością.
  • Osoby, która orientuje się w rynku deweloperskim, a swoimi pomysłami wyprzedza konkurencję.
  • Osoby, która wie, rozumie i „czuje” czym jest i jak budować wartość dla Klienta.
  • Osoby strategicznie myślącej, działającej konsekwentnie i wytrwale.

Jakie będą Twoje zadania?

  • Zarządzanie, współtworzenie zespołu (Biuro sprzedaży, Dział obsługi Klienta), delegowanie zadań, rozliczanie zespołu sprzedaży oraz obsługi klienta, podział pracy wewnątrz działu.
  • Współtworzenie strategii sprzedażowej do obecnej i przyszłych inwestycji.
  • Opracowanie ścieżki doświadczenia klienta oraz jej rozwój.
  • Budowanie i utrzymywanie długofalowych relacji z kluczowymi partnerami oraz zespołem.
  • Sprzedaż mieszkań w obecnych i przyszłych inwestycjach.
  • Współpraca z Marketing Menedżerem w zakresie tworzenia ofert sprzedażowych, a także
    z pozostałymi Menedżerami w celu realizacji strategii spółki.

Co możemy Ci zaoferować?

  • Konkurencyjne wynagrodzenie podstawowe oraz prowizyjne. Poruszamy tę kwestię podczas pierwszego spotkania.
  • Budżet na realizację planów sprzedażowych oraz wykonawstwo strategii.
  • Budżet na rozwój i rozbudowę zespołu.
  • Niezbędne narzędzia (auto służbowe, laptop, telefon).
  • Zadaniowy czas pracy.

Jesteś zainteresowany współpracą? Kliknij w przycisk APLIKUJ i prześlij swoje CV dziś!

Grupa Pracuj Sp. z o.o. jest agencją zatrudnienia nr 12252.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy