Kierownik Biura Techniczno-Handlowego (Eksport - Region Zachód)

ZPUE S.A.O firmie

  • Katowice

    Katowice, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło 16 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • Tworzenie planów sprzedażowych i kontrola ich realizacji w powierzonym regionie oraz raportowanie postępu prac;

  • Monitorowanie rynku i działań konkurencji;

  • Kontakty i negocjacje z kluczowymi klientami;

  • Analiza specyfikacji technicznych, tworzenie ofert dla klientów;

  • Koordynacja pozyskanych zamówień z podległego regionu (od zamówienia do pomyślnego odbioru);

  • Współpraca z innymi komórkami organizacyjnymi Spółki;

  • Zarządzanie i rozwój podległego zespołu.

Nasze wymagania

  • Znajomość rynku elektro-energetycznego;

  • Doświadczenie w sprzedaży urządzeń elektroenergetycznych;

  • Zorientowanie na wynik i klienta;

  • Umiejętność nawiązywania relacji biznesowych, prowadzenia rozmów handlowych;

  • Wykształcenie wyższe techniczne (mile widziane elektryczne);

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację;

  • Mile widziana znajomość języka niemieckiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację;

  • Czynne prawo jazdy kat. B;

  • Gotowość do relokacji - miejsce pracy: Włoszczowa.

To oferujemy

  • Pracę w innowacyjnej firmie inżynieryjno-technologicznej o międzynarodowym zasięgu;

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełen etat;

  • Udział w szkoleniach podnoszących kwalifikacje;

  • Ciekawe, pełne wyzwań zadania w dynamicznym zespole;

  • ­Niezbędne narzędzia pracy;

  • Wsparcie we wdrożeniu.

ZPUE S.A.

ZPUE S.A. od 31 lat działa w sektorze elektroenergetycznym. W fabrykach, biurach sprzedaży w kraju i za granicą zatrudniamy 2500 osób. Jesteśmy liderem w segmencie produkcji kontenerowych stacji transformatorowych. Oferujemy rozwiązania dla elektroenergetyki i przemysłu tworząc nową jakość na rynku.

Przewiń do profilu firmy