Oferta pracy

Kierownik Biura

MOTT MACDONALD POLSKA SP. Z O.O.O firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Kierownik

Mott MacDonald to globalna spółka doradcza w zakresie zarządzania, inżynierii i rozwoju, zatrudniająca ponad 16 000 pracowników pracujących w 150 krajach. Szeroki wachlarz umiejętności, usług i globalny zasięg sprawia, że jesteśmy jednym z najlepszych na świecie  graczy w zakresie rozwiązań doradczych dla naszych klientów. Jesteśmy oddani naszemu personelowi  i wierzymy, że spełnienie pracownika jest równie ważne, jak zadowolenie klienta. W Polsce Mott MacDonald obecny jest od ponad dekady. Nasz zespół składający się z wykwalifikowanych specjalistów, uczestniczy w szerokim zakresie projektów w wielu krajach na całym świecie.

Opis stanowiska:

  • Profesjonalna i kompleksowa obsługa recepcji
  • Zarządzanie przepływem informacji w biurze
  • Monitorowanie stanu zapasów artykułów biurowych oraz spożywczych i realizacja zamówień
  • Organizacja spotkań i wyjazdów służbowych pracowników
  • Organizacja spotkań biznesowych
  • Nadzór nad flotą pojazdów (umawianie przeglądów, ubezpieczenia)
  • Dbałość o estetykę biura
  • Przygotowywanie zestawień
  • Wsparcie organizacyjne zarządu
  • Wsparcie administracyjne pracowników
  • Współpraca z działem księgowo-kadrowym

 Wymagania:

  • Doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Wykształcenia min. średniego
  • Znajomości języka angielskiego (poziom min. B1)
  • Praktycznej znajomości pakietu OFFICE
  • Umiejętności przygotowywania pism, prezentacji, zestawień
  • Wysokiej kultury osobistej
  • Umiejętności pracy w zespole
  • Dobrej organizacji pracy

Oferujemy:

  • Możliwość rozwoju w międzynarodowej firmie o stabilnej pozycji na rynku
  • Umowę o pracę
  • Nowoczesne biuro
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Kartę Multisport

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy