Oferta pracy

Kierownik Biura

NIEMIECKIE TOWARZYSTWO KULTURALNO - SPOŁECZNE WE WROCŁAWIUO firmie

  • Wrocław, dolnośląskie

  • Ogłoszenie wygasło 25 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Kierownik

Niemieckie Towarzystwo Kulturalno-Społeczne we Wrocławiu to organizacja skupiająca przedstawicieli Mniejszości Niemieckiej z Wrocławia i okolic. Głównym celem Towarzystwa jest popularyzacja i pielęgnowanie języka niemieckiego oraz tradycji i kultury Niemiec oraz Dolnego Śląska.

Opis stanowiska

  • Koordynacja pracy biura
  • Wnioskowanie i rozliczanie dotacji projektowych w języku niemieckim i polskim
  • Nadzór nad realizacją projektów
  • Merytoryczne  opracowywanie dokumentacji finansowej oraz kontrola merytoryczna dokumentów związanych z projektami oraz funkcjonowaniem biura
  • Utrzymywanie kontaktów z partnerskim instytucjami
  • Pomoc przy przeprowadzaniu projektów
  • Administrowanie budynkiem
  • Prowadzenie korespondencji
  • Prowadzenie kasy
  • Opracowywanie sprawozdań
  • Zaopatrzenie biura
  • Dbanie o wizerunek organizacji

Wymagania

  • Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego w mowie i w piśmie  – warunek konieczny
  • Obsługa pakietu MS Office (Word, Excel)
  • Bardzo dobra organizacja czasu pracy
  • Samodzielność
  • Doświadczenie w pracy biurowej
  • Mile widziana znajomość zasad działania organizacji pozarządowych

Oferujemy

  • Stale zatrudnienie –  umowa na czas nieokreślony po okresie próbnym
  • Pełny etat – praca w godz. 8 00 – 16 00
  • Korzystną lokalizację biura
  • Możliwość  uczestniczenia w ciekawych projektach
  • Kontakt z językiem niemieckim

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy