Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik Biura Wsparcia Projektu

CCGT GRUDZIĄDZ Sp. Z o.o.O firmie

  • Gdańsk

    Gdańsk, pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło 25 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie całokształtem działalności związanej z bieżącym funkcjonowaniem Spółki przeznaczonej do realizacji projektu budowy nowoczesnej elektrociepłowni gazowo-parowej (CCGT) oraz wsparcie zespołu zajmującego się realizacją projektu.

  • Kompleksowa koordynacja procesów wynikających z bieżącej działalności Spółki.

  • Koordynacja formalno-prawna wraz z obsługą administracyjną procesów projektowych.

  • Wsparcie w przygotowaniu korespondencji formalno-prawnej z interesariuszami/dostawcami/ podwykonawcami lub innymi uczestnikami procesu inwestycyjnego.

  • Wsparcie w procesie nadzoru nad realizacją oraz rozliczania kontraktów w zakresie dokumentacji finansowej.

  • Nadzór nad realizacją uchwał Zarządu oraz Zgromadzenia Wspólników Spółki.

  • Zarządzanie oraz kompleksowa koordynacja procesów związanych z postępowaniami przetargowymi.

  • Koordynacja procesów analityczno-kontrolnych oraz sprawozdawczości w odniesieniu do projektu oraz bieżącej działalności Spółki.

  • Zarządzanie budżetem opex / kosztów Spółki.

  • Zarządzanie procesem komunikacji w ramach struktur: projektu oraz Grupy Kapitałowej.

  • Zarządzanie procesami monitorowania, oceny oraz minimalizacji ryzyka.

  • Zarządzanie procesami archiwizacji dokumentacji oraz gromadzenia wiedzy.

  • Współtworzenie oraz wdrażanie procedur, udoskonalanie procesów związanych z działalnością Spółki.

Nasze wymagania

  • Minimum 2 lata doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku.

  • Wiedza i doświadczenie dotyczące zarządzania podmiotami w oparciu o Kodeks Spółek Handlowych oraz udział w realizacji procesów inwestycyjnych (mile widziane w zakresie energetyki).

  • Wykształcenie wyższe, uzupełnione kompetencjami w zakresie zarządzania projektami.

  • Sprawne posługiwanie się pakietem MS Office, w tym MS Project.

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie pozwalającym na swobodne komunikowanie się z kontrahentami oraz udział w procesach negocjacyjnych.

  • Umiejętność analitycznego i krytycznego myślenia.

  • Sumienność i terminowość w wykonywaniu powierzonych obowiązków, umiejętność samodzielnej pracy i podejmowania decyzji.

  • Umiejętność nawiązywania i utrzymywania kontaktów interpersonalnych na wszystkich szczeblach organizacji oraz względem kontrahentów.

  • Prawo jazdy kat. B.

To oferujemy

  • Interesującą pracę w spółce należącej do Grupy Kapitałowej Energa / PKN ORLEN – pracodawcy posiadającego ugruntowaną pozycję w swojej branży i rozpoznawalną markę.

  • Pracę w ciekawym projekcie, wpisującym się w globalne trendy związane z transformacją segmentu energetycznego oraz redukcją oddziaływania energetyki na środowisko naturalne.

  • Atrakcyjne warunki finansowe adekwatne do podejmowanych zadań.

  • Możliwość rozwoju kompetencji związanych z pracą na w/w stanowisku.

  • Przyjazną atmosferę pracy.

  • Opiekę medyczną, ubezpieczenie grupowe.

Osoby zainteresowane pracą na stanowisku Kierownika Biura Wsparcia Projektu prosimy o przesłanie CV w terminie do dnia 23 kwietnia 2021r. za pomocą przycisku aplikowania. W temacie proszę wpisać nr referencyjny ogłoszenia: CCGTGR/1/2021.

Zastrzegamy sobie prawo do wydłużenia lub skrócenia publikacji ogłoszenia.

Zastrzegamy, że kontaktować będziemy się jedynie z wybranymi kandydatami.