Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik biura z językiem francuskim lub angielskim

Gravet Consulting Sp. z o.o.

  • Łódź

    Łódź, łódzkie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca stacjonarna

Rekrutujemy dla

Dla kancelarii adwokackiej specjalizującej się w udzielaniu kompleksowych porad prawnych, przede wszystkim w zakresie wprowadzania firm zagranicznych na rynek polski, m.in. poprzez towarzyszenie Klientowi w całej procedurze prawno-administracyjnej związanej z zakupem nieruchomości, budową/najmem powierzchni, zatrudnieniem personelu, aż do bieżącej obsługi działalności operacyjnej, poszukujemy Kandydata/Kandydatki na stanowisko:

ASYSTENT/KA Z JĘZYKIEM FRANCUSKIM LUB ANGIELSKIM

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie sekretariatu oraz obsługa biura,

  • Współorganizowanie spotkań biznesowych oraz wydarzeń kulturalnych,

  • Kontakt z partnerami zewnętrznymi, m.in. placówkami kulturalnymi i dyplomatycznymi,

  • Koordynacja pracy praktykantów i stażystów,

  • Nadzór nad dokumentami oraz zarządzanie korespondencją,

  • Prowadzenie kalendarza spotkań,

  • Wspieranie pracowników biura w zakresie realizacji bieżących zadań,

  • Przygotowywanie stosownej dokumentacji dla biura księgowego i innych firm zewnętrznych.

Wymagania pracodawcy

  • Wykształcenie wyższe (ewentualnie student/ka studiów zaocznych z odpowiednim doświadczeniem),

  • Swobodna komunikacja w języku francuskim lub angielskim,

  • Mile widziane doświadczenie w pracy, najchętniej na stanowisku asystenta/ki lub innym, z podobnym zakresem zadań,

  • Bardzo dobra znajomość programu MS Word, dobra znajomość Excel, Power Point,

  • Prawo jazdy kategorii B,

  • Umiejętność redagowania pism i korespondencji,

  • Wysokie umiejętności organizacyjne,

  • Umiejętność pracy pod presją czasu,

  • Dyspozycyjność.

Pracodawca oferuje

  • Możliwość stałego podnoszenia kompetencji zawodowych,

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • Niezbędne narzędzia pracy.

Gravet Consulting: Jesteśmy firmą doradztwa personalnego działająca od ponad 20 lat. Realizujemy projekty rekrutacyjne na stanowiska managerskie i eksperckie dla firm w Polsce i zagranicą, opierając się na najwyższych standardach działania. Naszą misją jest zaspokajanie złożonych potrzeb kadrowych naszych Klientów, w związku z tym do każdego projektu podchodzimy indywidualnie i z pełnym profesjonalizmem.

Przewiń do profilu firmy