Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik biura z językiem niemieckim

ADS MarketingO firmie

  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • Koordynacja pracy biura,

  • Profesjonalna obsługa Klientów firmy,

  • Przygotowywanie faktur, sprawozdań, raportów,

  • Archiwizacja dokumentów,

  • Współpraca z działem księgowości ,

  • Współpraca z managerami oraz pracownikami.

Nasze wymagania

  • Germanista lub bardzo dobra znajomość języka niemieckiego,

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku (min. 7 lat),

  • Mile widziane doświadczenie we współpracy z firmami niemieckimi,

  • Podstawowa znajomość zasad księgowości,

  • Wysoki poziom zdolności organizacyjnych i komunikacyjnych,

  • Samodzielność, umiejętność rozwiązywania problemów,

  • Dokładność, rzetelność,

  • Znajomość obsługi programów MS Office,

  • Chęć do pracy i zaangażowanie w powierzone zadania.

To oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

  • Rozwój kwalifikacji zawodowych,

  • Atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do posiadanego doświadczenia,

  • Współpracę w międzynarodowym środowisku,

  • Dobrą atmosferę pracy.