Ta oferta pracy jest nieaktualna od 218 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kierownik Biura z językiem niemieckm

  • Wrocław, dolnośląskie
  • Kierownik
  • 2017-11-15

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Firma A&S Elektrotechnik GmbH - podwykonawca w branży elektrycznej poszukuje osób na stanowisko:

    KIEROWNIK BIURA
    Z JĘZYKIEM NIEMIECKIM

    (miejsce pracy: Wrocław)

    Opis stanowiska:

    • koordynacja pracy biura,
    • profesjonalna obsługa Klientów firmy,
    • przygotowywanie faktur, sprawozdań, raportów,
    • współpraca z działem księgowości,
    • współpraca z managerami oraz pracownikami,
    • opracowywanie zestawień, analiz.

    Wymagania:

    • bardzo dobra znajomość języka niemieckiego – warunek konieczny,
    • doświadczenie na podobnym stanowisku,
    • mile widziane doświadczenie we współpracy z firmami niemieckimi
    • min. średnie wykształcenie,
    • podstawowa znajomość zasad księgowości,
    • wysoki poziom zdolności organizacyjnych i komunikacyjnych,
    • bardzo dobra organizacja pracy oraz umiejętność rozwiązywania problemów,
    • umiejętność sprawnej, samodzielnej pracy,
    • dokładność, rzetelność,
    • znajomość obsługi programów MS Office,
    • chęć do pracy i zaangażowanie w powierzone zadania.

    Osoby zainteresowane pracą prosimy o przesłanie aplikacji w języku niemieckim/polskim za pomocą przycisku APLIKUJ