Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik Biura Zarządu

SEVO sp. z o.o.O firmie

  • Międzyrzecka 190
    Bielsko-Biała, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Kierownik

SEVO sp. z o.o.

Międzyrzecka 190

Bielsko-Biała

Stabilna, ugruntowana i dynamiczna firma dystrybucyjna z branży materiałów budownictwa drogowego i infrastrukturalnego poszukuje pracownika na stanowisko Kierownika Biura Zarządu

Opis stanowiska:

  • Obsługa administracyjna (weryfikacja i analiza kosztów, weryfikacja i opis faktur, kontrola dokumentów dostaw, współpraca z biurem rachunkowym etc.)
  • Nadzór nad prawidłowym obiegiem informacji i dokumentów wewnętrznych i sprzedażowych
  • Współpraca z zewnętrznymi kontrahentami (dostawcy i odbiorcy produktów i usług)
  • Ścisła współpraca z Zarządem w zakresie prowadzenia biura oraz spraw Spółki
  • Przygotowywanie raportów, analiz i zestawień

Wymagania:

  • Silna motywacja, pozytywna energia i otwartość na nowe wyzwania
  • Doskonałe zdolności komunikacyjne i organizacyjne
  • Multizadaniowość  i umiejętność ustalania priorytetów
  • Inicjatywa, odpowiedzialność i samodzielność w działaniu
  • Mile widziana znajomość j. angielskiego
  • praktyczna znajomość pakietu MS Office (w szczególności Excel i WORD)

Oferujemy:

  • Przyjazną, nieformalną atmosferę pracy opartą na wzajemnym szacunku i zaufaniu, w pełnym entuzjazmu, profesjonalnym zespole
  • Umowę o pracę na pełny etat
  • Elastycznie dopasowany czas pracy
  • Adekwatne wynagrodzenie
  • Zatrudnienie w wiarygodnej i ugruntowanej firmie
  • Możliwość rozwoju
  • Pełny program wdrożenia w nowe obowiązki zawodowe oraz wsparcie ze strony Zarządu Spółki
  • Aktywny wkład w rozwój Spółki na rynku

Ogłoszenie archiwalne