Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik Biura Zarządu

STILO ENERGY S.A.O firmie

  • Traugutta 115c, Gdańsk
    Gdańsk, pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

STILO ENERGY S.A.

Traugutta 115c

Gdańsk

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie pracą sekretariatu; kompleksowa odpowiedzialność za czynności realizowane w sekretariacie w tym m.in. obieg dokumentów i korespondencji, zarządzanie rejestrami, obsługa klientów wewnętrznych i zewnętrznych, współpraca z kurierami, zarządzanie flotą samochodową itp.

  • Organizacja sprawnej pracy biura poprzez tworzenie i wdrażanie odpowiednich procedur.

  • Współpraca z dostawcami usług zewnętrznych; zarządzanie serwisami zewnętrznymi (m.in. firmy sprzątające, ochroniarskie, serwisy techniczne), ustalanie z nimi warunków i zakresu współpracy, negocjowanie cen.

  • Weryfikacja kompletności i prawidłowości opracowywanych dokumentów, koordynację procesu oraz nadzór nad obiegiem dokumentów wewnątrz i na zewnątrz firmy.

  • Zarządzanie infrastrukturą; w tym zapewnienie utrzymania czystości w budynku oraz na przyległych terenach zielonych, zgłaszanie potrzeb remontowych, współpraca z pionem technicznym w zakresie zapewnienia właściwego stanu technicznego wszystkich obiektów spółki.

  • Kontrola i odpowiedzialność za zawieranie polis ubezpieczeniowych, współpraca z prawnikami, notariuszami, tłumaczami.

  • Działania optymalizujące prace działu administracji i infrastruktury; inicjowanie i wdrażanie systemowych rozwiązań usprawniających funkcjonowanie procesów administracyjnych.

  • Obsługa klienta wewnętrznego; analiza i zaspakajanie potrzeb klientów wewnętrznych, efektywna komunikacja zmian infrastrukturalnych, dbałość o wysoki poziom satysfakcji klientów wewnątrz organizacji w zakresie procesów administracyjnych.

Nasze wymagania

  • Min. 3 lata doświadczenia zawodowego w obszarze Biura Zarządu / administracji.

  • Doświadczenie merytoryczne i operacyjne w przygotowywaniu dokumentacji formalno-prawnej.

  • Doskonała organizacja pracy, kreatywność, systematyka i precyzja w działaniu.

  • Bardzo dobra znajomość obsługi MS Office oraz urządzeń biurowych.

  • Otwartość i łatwość nawiązywania kontaktów interpersonalnych.

  • Aktywność, dynamizm, entuzjazm w działaniu.

To oferujemy

  • Pracę w firmie z ugruntowaną pozycją na rynku.

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub B2B.

  • Jednozmianowy tryb pracy.

  • Atrakcyjne wynagrodzenie.

  • Niezbędne narzędzia pracy.

  • Miłą atmosferę pracy w zgranym zespole.

  • Kartę MultiSport.

Jesteśmy firmą o ugruntowanej pozycji na rynku, oferującą przygotowane “pod klucz”, najnowocześniejsze i najwydajniejsze instalacje fotowoltaiczne. Praca w Stilo Energy to budowanie marki, współpraca z najlepszymi specjalistami w branży, a także wdrażanie innowacyjnych technologii na rynku czystej energii.

Przewiń do profilu firmy