Kierownik Biura Zarządu

  • Gliwice, śląskie pokaż mapę
  • Kierownik
  • 28.02.2019
  • Ważna jeszcze 8 dni (do 30.03.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Miejsce pracy: Gliwice

    Zadania:

    • Dbanie o sprawne funkcjonowanie biura Zarządu.
    • Koordynowanie agendy Prezesa Zarządu, prowadzenie kalendarza, przygotowywanie i umawianie spotkań biznesowych.
    • Przygotowanie raportów, materiałów, prezentacji i analiz na potrzeby Zarządu.
    • Tworzenie i korekta dokumentów formalnych.
    • Koordynowanie obiegu informacji, zamówień oraz dokumentów firmowych.
    • Planowanie i organizacja delegacji służbowych Prezesa.
    • Kierowanie pracą recepcji firmowej.
    • Zarządzanie infrastrukturą i dostawcami usług w zakresie: ochrona, sprzątanie, utrzymanie budynku, stołówka.
    • Koordynowanie pracy działu prawnego.
    • Analiza dokumentów i umów pod kątem formalno-prawnym.
    • Współudział i wsparcie w projektach prowadzonych przez Zarząd.
    • Wsparcie w koordynacji pracy szefów pionów.
    • Reprezentowanie Zarządu.
    • Organizacja spotkań firmowych.

    Oczekiwania:

    • Wykształcenie wyższe (preferowane administracyjne, prawne).
    • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.
    • Świadomość procesów biznesowych.
    • Bardzo wysokie umiejętności organizacyjne.
    • Umiejętność pracy pod presją czasu.
    • Umiejętności analityczne.
    • Umiejętność pracy z dokumentami / systemami / bazami danych.
    • Wysoki poziom kompetencji interpersonalnych i komunikacyjnych.
    • Bardzo dobra znajomość j. angielskiego- B2/C1.
    • Bardzo dobra znajomość programów MS Office.
    • Podstawowa wiedza z zakresu prawa.
    • Asertywność.
    • Elastyczność.
    • Konsekwencja.
    • Dociekliwość.
    • Cierpliwość.
    • Nastawienie na cel.
    • Rzetelność.

    Grupa BMZ to wiodący na świecie dostawca inteligentnych systemów zasilania i magazynowania energii opartych o technologię litowo-jonową. Znaczącą rolę w grupie pełni BMZ Poland z Gliwic. Polska filia rozwija się dynamicznie od 2010 roku i obecnie zatrudnia ponad 800 pracowników. Firma dostarcza baterie do elektronarzędzi, narzędzi ogrodniczych, autobusów elektrycznych, rowerów oraz skuterów elektrycznych, aplikacji medycznych i wielu innych produktów. BMZ Poland nie tylko produkuje baterie, ale również je projektuje i rozwija w dziale Badań i Rozwoju. BMZ Poland zajmuje się także popularyzacją zastosowań technologii litowo–jonowej jako organizator międzynarodowej konferencji pt. Battery Experts Forum.

    Grupa BMZ zlokalizowana jest na całym świecie. Posiada biura i fabryki w Niemczech, Chinach, USA, Francji, Polsce oraz w Japonii. Dzięki wykorzystaniu najnowszych, innowacyjnych technologii współpracuje z wiodącymi światowymi markami. Fabryki baterii w Gliwicach oraz w Karlstein są jednymi z najbardziej nowoczesnych w Europie.

    opisopis