Oferta pracy

Kierownik Biura Zarządu (K/M)

Mondi Świecie S.A.O firmie

Rekrutacja zdalna

  • ul. Bydgoska 1, 86-100 Świecie

    Świecie, kujawsko-pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa na zastępstwo
  • Pełny etat
  • Menedżer

Mondi jest światową grupą branży opakowaniowej i papierniczej, aktywnie kształtującą przyszłość, dostarczającą zrównoważone rozwiązania na miarę potrzeb.

Twoje zadania:

  • Koordynowanie pracy podległego zespołu;
  • Bieżąca współpraca z Zarządem i Radą Nadzorczą;
  • Prowadzenie obsługi formalno – prawnej dla 5 spółek zależnych, przygotowywanie posiedzeń Walnych Zgromadzeń, Zarządu
  • Przygotowywanie dokumentów i rejestrowanie zmian w KRS;
  • Koordynacja pracy radców wewnętrznych i zewnętrznych kancelarii oraz doradców;
  • Nadzór nad funkcjonowaniem biura zarządu, w tym recepcji biurowca i sekretariatów;
  • Monitorowanie transakcji handlowych spółki pod kątem zgodności z prawem międzynarodowym;
  • Nadzór nad procedurami związanymi z ochroną danych osobowych oraz polityką compliance;
  • Nadzór nad całokształtem spraw organizacyjno-administracyjnych.

Twój profil:

  • Wykształcenie wyższe prawnicze
  • Niezbędne kilkuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku;
  • Biegła znajomość języka angielskiego;
  • Umiejętności analityczne;
  • Bardzo dobra znajomość obsługi urządzeń biurowych i komputera (pakiet MS Office);
  • Komunikatywność i wysoka kultura osobista;
  • Bardzo dobre umiejętności organizacyjne;
  • Zaangażowanie, dokładność i lojalność
  • Otwartość, chęć rozwoju i nauki.

Dążymy do budowania kultury, która inspiruje naszych pracowników do pełnego rozwoju potencjału. Dokładając wyjątkowych starań – dla koleżanek i kolegów oraz naszych partnerów – nasi pracownicy rozwijają naszą pasję skutecznego działania i przyczyniają się do sukcesu Mondi.

Bądź częścią naszej przyszłości. Aplikuj teraz…

Skontaktuj się z nami!

Mondi Świecie S.A., ul. Bydgoska 1, 86-100 Świecie, tel: +48 52 332 1315

https://tiny.pl/7f5vw   | mondigroup.com | mondijobs.pl

Prosimy o dołączenie oświadczenia: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”. Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami po 10 sierpnia 2020.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy