Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik brygadzista do produkcji obuwia

Firma Conhpol Henryk Konopka

  • małopolskie

    małopolskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • utrzymanie dobrej komunikacji między pracownikami

  • dbanie o utrzymanie płynności produkcyjnej

  • umiejętność obsługi maszyn obuwniczych oraz praca dodatkowa w linii montażowej

  • utrzymywanie czystości, porządku i ładu w zakładzie

  • dbanie o wykorzystywany podczas pracy sprzęt, urzadzenia

  • zachowywanie jakości i powtarzalności produktu

  • stosowanie się do regul pracy w zakładzie - BHP

Nasze wymagania

  • chętnej do pracy, komunikatywnej z predyspozycjami do radzenia sobie z zespołem pracowników

  • zmotywowanej do wykonywania określonych zadań

  • dynamicznie wykonującej założone cele

  • uaktywniającej swoje predyspozycje zawodowe

  • z doświadczeniem zatrudnienia w innych branżach

  • posiadającej praktykę i ew. kwalifikacje do pracy w zawodzie obuwnika

To oferujemy

  • umowę o pracę - cały etat

  • atrakcyjne zarobki

  • możliwość szkoleń i doskonalenia zawodowego

  • odpowiednio przygotowane zaplecze socjalne

O nas

Firma Conhpol założona została w 1978 roku. Specjalizuje się w produkcji wysokiej jakości obuwia męskiego wizytowego oraz casual.

To firma obecna nie tylko na polskim ale również zagranicznym rynku, zyskując wciąż nowych klientów. Sukces zawdzięcza stałemu rozwojowi i inwestycji w nowe technologie.

Obecnie Conhpol to rodzinna firma zatrudniająca 120 pracowników realizująca produkcję w dwóch zakładach produkcyjnych zlokalizowanych nieopodal Kalwarii Zebrzydowskiej, które łącznie mogą wyprodukować około 1 000 par obuwia dziennie.

www.conhpol.pl