Ta oferta pracy jest nieaktualna od 15 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kierownik - Brygadzista

  • Poznań, wielkopolskie
  • Kierownik
  • 02.05.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    ELEMENTAL CATALYST RECYCLING sp. z o.o.

    Spółka będąca częścią notowanej na giełdzie grupy kapitałowej zajmującej się przetwarzaniem odpadów poszukuje dynamicznej osoby, której zadaniem będzie wsparcie Dyrektora ds. Operacyjnych w procesie przetwarzania, importu oraz eksportu odpadów pochodzących z zużytych katalizatorów samochodowych.

    Miejsce pracy: Poznań

    Wymagania:

    • Wykształcenie co najmniej średnie.
    • Min. 1 rok doświadczenia w zarządzaniu procesem produkcyjnym (co najmniej na stanowisku brygadzisty).
    • Prawo jazdy kat. B.
    • Mile widzenie uprawnienia operatora wózka widłowego.
    • Znajomości programów Ms Office (Word, Excel).
    • Kreatywność i samodzielność w działaniu.
    • Sumienność i rzetelność w wykonywaniu powierzonych obowiązków.
    • Komunikatywna znajomość języka angielskiego.
    • Gotowość odbywania delegacji służbowych krajowych i zagranicznych.

    Zadania

    • Planowanie, organizacja i nadzór nad procesem przetwarzaniem nabytych odpadów.
    • Organizacja i nadzór nad międzyzakładowym transportem odpadów (krajowym i międzynarodowym).
    • Przyjmowanie dostaw odpadów i nadzorowanie ich wysyłek.
    • Prowadzenie dokumentacji produkcyjnej
    • Monitorowanie i raportowanie realizacji wykonania planu produkcyjnego.
    • Realizacja innych wyznaczonych zadań oraz celów związanych z funkcjonowaniem zakładu.

    Oferujemy

    • Niezbędne narzędzia pracy (tel.kom, laptop, w przypadku delegacji - samochód służbowy)
    • Umowę o pracę na pełen etat.
    • Atrakcyjne wynagrodzenie.
    • Prywatna opieka medyczna.
    • Szkolenia.
    • Możliwość rozwoju zawodowego.

    Osoby zainteresowane zapraszamy do przesyłania aplikacji za pośrednictwem przycisku "Aplikuj teraz".

    Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

    Prosimy o dołączenie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w bazie danych Lobo sp. z o.o. sp. k. oraz na przetwarzanie ich dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.97 o ochronie danych osobowych Dz. U. Nr 133 poz. 883)"