Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik - Brygadzista robót sanitarnych i klimatyzacji (HVAC)

Human Resources PolandO firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 25 dni temu
  • Umowa zlecenie
  • Pełny etat
  • Kierownik

Human Resources Poland to doradztwo personalne z wieloma sukcesami na koncie, zajmujące się kompleksową rekrutacją i selekcją dla firm polskich i zagranicznych.

Dla naszego klienta, międzynarodowej firmy z branży budowlanej, poszukujemy kandydata na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • Planowanie oraz kontrola nad wykonywanymi pracami na budowie w zakresie HVAC - ogrzewanie, wentylacja, klimatyzacja.
  • Analizowanie planów budowlanych i rysunków technicznych aby stworzyć plan kolejności instalacji.
  • Szacowanie budżetu wraz z zamawianiem materiału i sprzętu.
  • Szkolenie pracowników z zakresu przepisów i procedur instalacyjnych.
  • Wypełnianie i przechowywanie czasu i rejestru pracy.
  • Współpraca na bieżąco z innymi Inspektorami Nadzoru Budowlanego w celu zapewnienia sprawnego przebiegu prac budowlanych.
  • Zapewnienie wdrożenia odpowiednich procedur bezpieczeństwa podczas wykonywania prac.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne (preferowane mechanika).
  • Doświadczenie w samodzielnej realizacji projektów w zakresie HVAC.
  • Umiejętność czytania rysunku technicznego.
  • Znajomość języka angielskiego umożliwiający swobodną komunikację.
  • Umiejętność kierowania zespołem ludzi, samodzielność w podejmowaniu decyzji, zaangażowanie, silna motywacja, zdolności organizacyjne.

Oferujemy:

  • Możliwość wzięcia udziału w pracy przy ciekawym projekcie.
  • Praca projektowa w pełnym wymiarze godzin.
  • Rozwój w międzynarodowym środowisku.

Ogłoszenie archiwalne