Kierownik - Brygadzista - stolarstwo budowlane

Prefcon Sp. z o.o.O firmie

  • Dworcowa 10f
    Ozimek, opolskie
  • Ważna 6 minut
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Kierownik

Prefcon Sp. z o.o.

Dworcowa 10f

Ozimek

Firma Prefcon Sp z o.o. jest prężnie działającym przedsiębiorstwem specjalizującym się w produkcji i dostawie prefabrykowanych elementów żelbetowych.

www.prefcon.eu

Zakres obowiązków:

  • prowadzenie kilkuosobowej brygady
  • wykonywanie szalunków pod elementy betonowe
  • montaż szalunków
  • wykonywanie konstrukcji drewnianych
  • praca z rysunkiem technicznym
  • obsługa maszyn i urządzeń stolarskich

Wymagania:

  • wykształcenie kierunkowe w zawodzie stolarza
  • minimum 3 letnie, udokumentowane doświadczenie w stolarce budowlanej (mile widziane na prefebrykacji) - warunek konieczny
  • umiejętność budowy szalunków na podstawie rysunku technicznego
  • samodzielność, dobra organizacja pracy
  • sumienność i dbałość o szczegóły
  • umiejętność kontroli i oceny pracy podległych pracowników
  • umiejętność pracy zespołowej
  • znajomość funkcjonowania środowiska produkcyjnego

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • niezbędne narzędzia pracy
  • atrakcyjny pakiet świadczeń dodatkowych (min. prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe)

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy