Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik Budowy

DOKEN SYSTEM sp. z o.o.

8 50010 000 / mies. (zal. od umowy)
  • Braniewo, warmińsko-mazurskie

  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Kierownik
  • rekrutacja zdalna

Jesteśmy małą, polską spółką budowlaną działającą głównie w obszarze budownictwa dla sektora zamówień publicznych. Przede wszystkim zajmujemy się termomodernizacją obiektów publicznych, w tym renowacjami obiektów o charakterze zabytkowym. Obecnie zatrudniamy na umowę o pracę 30 pracowników i nadal się rozwijamy. W ciągu ostatnich dwóch lat zwiększyliśmy nasze przychody czterokrotnie, wciąż zwiększając zatrudnienie i liczbę realizowanych inwestycji. Obecnie rozpoczynamy również inwestycje komercyjne, takie jak budowa obiektów deweloperskich czy kompleksów wypoczynkowych, stąd poszukujemy energicznych i ambitnych pracowników, aby nie zwalniać tempa naszego rozwoju.

Twój zakres obowiązków:

  • nadzór nad podwykonawcami
  • nadzór nad powierzonymi robotami budowlanymi
  • sporządzanie przedmiarów robót i wycen prac dodatkowych
  • reprezentowanie firmy przed zamawiającym i firmami współpracującymi
  • kontrola kosztów realizacji inwestycji i uczestnictwo w procesie wyboru ofert dostawców i podwykonawców
  • przygotowywanie zleceń i rozliczeń podwykonawców
  • raportowanie realizacji robót pod względem finansowym i spraw pracowniczych
  • praca w biurze na placu budowy w Braniewie

Nasze oczekiwania:

  • min. 2 letnie doświadczenie w pracach na budowie na stanowisku Kierownika Budowy/Projektu
  • wykształcenie wyższe budowlane i znajomość przepisów BHP
  • uprawnienia budowlane
  • dobra znajomość programów AutoCAD, Norma, Word i Excel
  • prawo jazdy kat. B
  • sumienność i rzetelne podejście do wykonywanych obowiązków
  • uprzejme i otwarte podejście w relacjach z innymi
  • praca na terenie województwa warmińsko-mazurskiego w Braniewie i innych miastach

Oferujemy:

  • umowę o pracę lub B2B (w zależności od Twojej preferencji)
  • uczciwe wynagrodzenie: B2B lub Umowa o Pracę (8500 - 10 000 zł brutto) plus premie od zrealizowanych kontraktów
  • służbowy komputer i telefon
  • pracę w atmosferze bez stresu i ciągłego gonienia terminów z dużymi perspektywami awansu ze względu na dynamiczny rozwój firmy

Zapraszamy do przesłania aplikacji za pośrednictwem przycisku aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne