Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Kierownik Budowy (branża elektryczna)

JOBHOUSE

  • Gdańsk

    Gdańsk, pomorskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca stacjonarna
  • rekrutacja zdalna

Rekrutujemy dla

W tej chwili dla naszego Klienta, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Twój zakres obowiązków

  • Bezpośrednia koordynacja i nadzór nad realizacją robót elektrycznych w oparciu o wymagania kontraktu, dokumentację techniczną, harmonogramy i normy jakości przy współpracy z kierownictwem budowy;

  • Kierowanie i nadzorowanie pracy podległych pracowników;

  • Reprezentowanie firmy w kontaktach z inwestorami;

  • Zbieranie ofert, ich analiza i negocjacje z podwykonawcami;

  • Raportowanie do kierownictwa kontraktów.

Wymagania pracodawcy

  • Wykształcenie wyższe – kierunek elektryczny lub pokrewne;

  • Uprawnienia budowlane w zakresie sieci, instalacji i urządzeń elektrycznych i elektroenergetycznych bez ograniczeń;

  • Bardzo dobrą znajomość programów typu MS Office, AutoCad;

  • Umiejętność czytania i posługiwania się dokumentacją techniczną i elektryczną;

  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem inżynierów;

  • Orientację w zagadnieniach branżowych i przepisach budowlanych;

  • Czynne prawo jazdy kat. B;

  • Umiejętność efektywnego zarządzania czasem pracy;

  • Gotowość do częstej pracy w terenie.

Pracodawca oferuje

  • Umowę o pracę + premie + dodatki (lub B2B);

  • Wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i umiejętności;

  • Zadaniowy system pracy (biuro + w terenie);

  • Narzędzia niezbędne do pracy (samochód, komputer, telefon);

  • Pakiet szkoleń wdrożeniowych i rozwojowych;

  • Wysoki standard warunków pracy i zaplecze socjalne;

  • Decyzyjność i przestrzeń do proponowania oraz wdrażania własnych pomysłów;

  • Możliwości rozwoju w ramach struktur firmy.

Informacje dodatkowe

  • Osoby zainteresowane ofertą prosimy o aplikację przez przycisk aplikuj.

  • Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.

JOBHOUSE

Jobhouse działa na rynku od 11 lat. Naszą misją jest łączenie ludzi - najlepszych pracodawców z najlepszymi pracownikami. Pomogliśmy znaleźć pracę ponad 15 000 osób! Działamy profesjonalnie, szybko i skutecznie.

Widniejemy w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 7097.

Przewiń do profilu firmy