Oferta pracy

Kierownik Budowy- branża Fit Out

Aldesa Polska Services Sp. z o.o.

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 23 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie, nadzorowanie i koordynacja robót wykończeniowych,

  • wykonywanie inspekcji bezpieczeństwa budowy i placu budowy

  • Współpraca z inwestorem i projektantami,

  • Zarządzanie i kontrola pracy podległych brygad i podwykonawców.

  • motywowanie pracowników i rozwiązywanie problemów

  • korzystanie ze specjalistycznych programów komputerowych do zarządzania budową

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne,

  • Uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi w specjalności konstrukcyjnej,

  • Minimum 3 lat doświadczenia zawodowego w branży robót wykończeniowych,

  • Dobra znajomość języka angielskiego,

  • Odpowiedzialność i komunikatywność,

  • Zaangażowanie,

  • Umiejętność pracy pod presją czasu.

Mile widziane

  • Znajomość języka hiszpańskiego

To oferujemy

  • Stabilną pracę i możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku,

  • Pracę przy ciekawych i pełnych wyzwań projektach,

  • Przyjazną atmosferę pracy.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

Aldesa Polska to firma będąca w całości własnością hiszpańskiej Grupy Aldesa, działająca na rynku polskim w sektorze budownictwa infrastrukturalnego, energetycznego, przemysłowego, odnawialnych źródeł energii oraz budownictwa użyteczności publicznej od 2007 roku.

Kluczem do sukcesu firmy jest znajomość lokalnych uwarunkowań, międzynarodowych standardów pracy, indywidualne podejście do klienta oraz umiejętność adaptacji do zmieniających się wymagań rynku i potrzeb klientów, trafny dobór realizowanych projektów, a także ciągłe poszukiwanie nowych, lepszych rozwiązań. Aldesa tworzy wartość dodaną na każdym projekcie i oferuje klientom bardziej wszechstronne i efektywne kosztowo rozwiązania bez zaniedbywania efektywnego zarządzania terminami.

Przewiń do profilu firmy