Oferta pracy

Kierownik budowy (branża konstrukcyjna lub elektryczna)

PROJEKT-SOLARTECHNIK SPÓŁKA AKCYJNA

  • zachodniopomorskie

    zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca mobilna
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • organizacja i kontrola realizacji robót instalacyjnych i budowlanych

  • nadzór nad pracownikami, zgodnością, jakością i terminowością wykonania robót

  • kontrola i rozliczanie podwykonawców, odbiory wykonywanych robót

  • zapewnienie przestrzegania przepisów BHP

  • prowadzenie dokumentacji robót, bieżące raportowanie danych dotyczących realizacji

  • zarządzanie zespołem Inżynierów budowy

  • nadzór nad realizacją prac zgodnie z obowiązującym prawem, wymaganiami kontraktu i dokumentacją techniczną

  • stała weryfikacja postępu prac i ich zgodności z harmonogramem i budżetem

  • nadzór, koordynacja i rozliczanie podwykonawców

  • prowadzenie negocjacji z potencjalnymi podwykonawcami

  • prawidłowe prowadzenie dokumentacji budowy

  • wycena prac budowlanych, prowadzenie rozliczeń

  • współpraca z przedstawicielami inwestora

  • częste wyjazdy służbowe do miejsc realizowanych projektów - budujemy na terenie całej Polski

Nasze wymagania

  • uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi w specjalności konstrukcyjno – budowlanej bez ograniczeń lub uprawnienia budowlane elektryczne do kierowania robotami budowlanymi – warunek bezwzględny

  • wykształcenie wyższe kierunkowe (budownictwo) lub wykształcenie wyższe kierunkowe ( elektroenergetyka, elektrotechnika)

  • min. roczne doświadczenie w pracy jako Kierownik budowy w branży elektrycznej

  • czynne prawo jazdy kat. B

  • gotowość do częstych wyjazdów służbowych

  • umiejętność szybkiego przyswajania wiedzy

  • samodzielność w działaniu oraz umiejętność pracy w zespole

  • mile widziane: doświadczenie zawodowe w obszarze fotowoltaiki

To oferujemy

  • stanowisko w dynamicznie rozwijającej się firmie i perspektywicznej branży

  • elastyczny czas pracy

  • niezbędne narzędzia pracy - samochód służbowy, laptop, telefon

  • benefity - dofinansowanie do karty Multisport, prywatna opieka medyczna Medicover

  • możliwość zdobycia uprawnień budowlanych

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

Jesteśmy firmą o międzynarodowym zasięgu, specjalizującą się w wielkopowierzchniowych instalacjach fotowoltaicznych, farmach wiatrowych i rozwiązaniach PV dla firm.

Swoją ofertę kierujemy do właścicieli gruntów zainteresowanych ich dzierżawą oraz osób i przedsiębiorstw planujących zakup gotowej farmy fotowoltaicznej. Na przestrzeni kilkunastu lat zbudowaliśmy profesjonalny zespół zajmujący się projektowaniem, rozwojem, budową i serwisowaniem instalacji fotowoltaicznych. To pozwala nam oferować szyte na miarę rozwiązania. Kompleksową ofertę Projekt Solartechnik uzupełniają autorskie systemy montażowe oraz sprzedaż komponentów fotowoltaicznych. Nasze doświadczenie zdobyliśmy na wielu europejskich rynkach budując elektrowniesłoneczne w Anglii, Belgii, Francji, Niemczech, Rumunii i na Węgrzech. Dzięki temu od 2011 roku efektywnie wspieramy rozwój sektora fotowoltaiki w Polsce.

W 2021 roku otworzyliśmy nowy rozdział w historii działalności Projekt Solartechnik rozpoczynając współpracę z rodzinną firmą inwestycyjną TDJ i Grupą FAMUR, czołowym europejskim holdingiem technologicznym inwestującym w zieloną energię. To połączenie potencjałów stwarza nam możliwość umocnienia pozycji lidera w Polsce i budowy znaczącego gracza na europejskim rynku.

Jesteśmy pasjonatami fotowoltaiki i najnowszych rynkowych trendów. Zapewniamy oparte na doświadczeniu i wiedzy specjalistów branży OZE indywidualne podejście na każdym kroku.

Przewiń do profilu firmy