Kierownik Budowy branża konstrukcyjno-budowlana

  • Tychy, śląskie
  • Kierownik
  • 30.04.2018
  • Ważna jeszcze 3 dni (do 30.05.2018)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Przedsiębiorstwo Budowlane MK-BUD Sp. z o.o. Sp.K.

     W związku ze stałym i dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisko:

    Miejsce pracy: Tychy
    Opis stanowiska:
    • nadzorowanie i zarządzanie procesem budowy
    • opracowywanie harmonogramów rzeczowo-finansowych
    • nadzór, koordynacja i bieżąca kontrola podwykonawców
    • systematyczne prowadzenie rozliczenia kosztowego podwykonawców
    • odpowiedzialność za realizację całej inwestycji, od momentu rozpoczęcia do jej zakończenia
    Wymagania:
    • uprawnienia do kierowania robotami budowlanymi w specjalności konstrukcyjno-budowlanej
      bez ograniczeń – warunek konieczny
    • wykształcenia wyższego technicznego
    • umiejętności kierowania zespołem
    • odpowiedzialności, samodzielności, sumienności
    • gotowości do wyjazdów służbowych
    Oferujemy:
    • ciekawą, pełną wyzwań pracę na samodzielnym stanowisku
    • stabilne warunki zatrudnienia - umowę o pracę
    • możliwość rozwoju i realizacji ambicji zawodowych

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.