Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik budowy - branża sanitarna

Marmator Mateusz Iwański

11 50018 000 brutto / mies.
  • śląskie

    śląskie
  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • Pełnienie funkcji Kierownika budowy/robót zgodnie z obowiązującymi regulacjami prawa budowlanego

  • Nadzorowanie i koordynacja robót instalacyjnych i budowlanych towarzyszących

  • Wykonywanie robót zgodnie z umową, projektem technicznym oraz założonym harmonogramem

  • Zarządzanie podwykonawcami, podległymi zespołami i dostawcami w zakresie realizowanych robót

  • Współpraca z kierownikiem projektu

  • Wykonywanie obmiarów budowy oraz zamawianie materiałów

  • Organizacja i bezpośredni nadzór w zakresie: jakości, terminowości i wydajności realizowanych robót

  • Odpowiedzialność za realizację robót zgodnie z przyjętą dyscypliną budżetową

  • Uczestnictwo w odbiorach inwestycji budowlanych

  • Zapewnienie realizacji procesu budowlanego zgodnie z przepisami BHP, inicjowanie działań zapobiegających powstawaniu zagrożeń dla zdrowia i życia podległego personelu

Nasze wymagania

  • Doświadczenie zawodowe w prowadzeniu inwestycji budowlanych

  • Uprawnienia budowlane bez ograniczeń do kierowania robotami w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń cieplnych, wentylacyjnych, gazowych, wodociągowych i kanalizacyjnych oraz przynależności do Polskiej Izby Inżynierów Budownictwa

  • Znajomość przepisów prawa budowlanego

  • Wysoko rozwinięte umiejętności zarządzania procesem budowlanym, koordynowanie, delegowanie zadań oraz ich egzekwowanie

  • Prawo jazdy kat. B

  • Dyspozycyjność i punktualność

To oferujemy

Oferujemy stabilne i atrakcyjne warunki zatrudnienia w dynamicznie rozwijającej się firmie z ugruntowaną pozycją na rynku.

Istniejemy od 2008 r. naszymi Klientami są spółdzielnie mieszkaniowe, wspólnoty mieszkaniowe, spółki mieszkaniowe, instytucje publiczne, przedsiębiorstwa, osoby prywatne.

Przewiń do profilu firmy

Praca na terenie Śląska i Małopolski.

Kontakt telefoniczny:

Łukasz – 570 100 989

Mateusz – 604 237 042

Mariusz – 604 243 857

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny lub przesyłanie dokumentów aplikacyjnych na adres mailowy.

Zobacz nas na You Tube: www.youtube.com/watch?v=MwSymv2GTks

www.marmator.pl