Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik Budowy Branży Elektrycznej

INERGIS S.A.

  • Częstochowa

    Częstochowa, śląskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • organizacja oraz nadzór nad robotami w zakresie elektrycznym w oparciu o wymagania kontraktu, dokumentację techniczną i harmonogram,

  • weryfikowanie dokumentacji projektowej i zastosowanych rozwiązań; wybieranie optymalnego wariantu realizacji robót branży elektrycznej i uzgadnianie z zamawiającym zamiennych rozwiązań,

  • wsparcie techniczne dla działu projektowo-kosztorysowego w zakresie kosztorysowania i projektowania branży elektrycznej,

  • dokonywanie uzgodnień z dostawcami i podwykonawcami w zakresie zamawiania niezbędnych materiałów i usług budowlanych,

  • nadzorowanie i rozliczanie wykonywanych prac przez podwykonawców,

  • uczestnictwo w naradach koordynacyjnych i projektowych,

  • dbałość o przestrzeganie procedur bhp,

  • nadzór nad pracownikami firmy.

Nasze wymagania

  • uprawnienia budowlane bez ograniczeń do kierowania robotami budowlanymi w specjalności elektrycznej,

  • doświadczenie w kierowaniu robotami branżowymi,

  • dodatkowym atutem będzie posiadanie doświadczenia w zakresie instalacji fotowoltaicznych; doświadczenie w procesie ofertowania lub posiadanie uprawnień projektowych,

  • wysoka samodzielność oraz komunikatywność,

  • posiadane prawo jazdy kat. B,

  • umiejętność współpracy w zespole.

To oferujemy

  • pracę w stabilnej, istniejącej od 1988r. firmie instalacyjno-budowlanej,

  • możliwość rozwoju,

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub inna uzgodniona forma,

  • pakiet usług medycznych dla pracowników.

Firma INERGIS S.A. jest przedsiębiorstwem instalacyjnym założonym w 1988 roku, obecnie zatrudniającym prawie 100 osób. Jesteśmy wykonawcą instalacji elektrycznych i fotowoltaicznych, farm fotowoltaicznych jak również instalacji agregatów kogeneracyjnych i trigeneracyjnych. Uczestniczymy w projektach związanych z energetyką, efektywnym wykorzystaniem energii czy modernizacjami energetycznymi obiektów. W prowadzonych przez nas projektach często kompleksowo łączymy instalacje elektryczne, sanitarne i budowlane. Zajmujemy się zarówno projektowaniem i wykonawstwem, a także wykonywaniem serwisów gwarancyjnych i pogwarancyjnych urządzeń i instalacji.

Przewiń do profilu firmy