Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik Budowy - Budownictwo Kolejowe

Pomorskie Przedsiębiorstwo Mechaniczno-Torowe Sp. z o.o.O firmie

  • kujawsko-pomorskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Kierownik / Koordynator

Pomorskie Przedsiębiorstwo Mechaniczno-Torowe sp. z o.o.

Pomorskie Przedsiębiorstwo Mechaniczno-Torowe sp. z o.o. należąca do Grupy Kapitałowej PKP Polskie Linie Kolejowe S.A., wyróżniająca się 65-letnim doświadczeniem w świadczeniu usług związanych z utrzymaniem, remontami i budową dróg kolejowych a także z naprawami i remontami maszyn do robót torowych, poszukuje kandydatów na stanowisko:

Oczekujemy:

  • wykształcenia wyższego technicznego w specjalności budowlanej;
  • uprawnień budowlanych do kierowania robotami budowlanymi w specjalności inżynieryjnej kolejowej w zakresie kolejowych obiektów budowlanych bez ograniczeń;
  • co najmniej 5-letniego doświadczenia zawodowego na stanowisku Kierownika budowy lub Kierownika robót (w rozumieniu ustawy Prawo budowlane) w specjalności inżynieryjnej kolejowej w zakresie kolejowych obiektów budowlanych na robotach związanych z budową lub przebudową infrastruktury kolejowej;
  • doświadczenia w realizowaniu inwestycji w oparciu o uznany standard realizacji robót budowlanych FIDIC lub inne równoważne umiejętności kierowania podległym zespołem, pracy zespołowej i pod presją czasu; biegłej obsługi programów: pakietu MS Office, AutoCad;
  • praktycznej znajomość obsługi systemów ERP (preferowana znajomość IFS Applications);
  • dyspozycyjności, mobilność wraz z gotowością do podjęcia pracy w delegacji posiadania prawa jazdy kat. B (udostępniamy samochód służbowy);
  • wysokiego poziomu samodzielności, zdolności organizacyjnych oraz inicjatywy w podejmowaniu działań;
  • postawy nastawionej na poszukiwanie rozwiązań, tj. pragmatycznego podejścia do rozwiązywania problemów na budowie.

Jako członek naszego zespołu otrzymasz:

  • Prywatna opieka medyczna
  • Dofinansowanie do biletów na wydarzenia kulturalne i kart sportowych
  • Pracę w prężnie działającej firmie, o ugruntowanej pozycji rynkowej
  • Zniżki kolejowe
  • Dodatkowy dzień wolny Święto Kolejarza (25 XI)
  • Eventy i pikniki
  • Deputat branżowy
  • Udział w PPK
  • Możliwość wykorzystania samochodu do celów prywatnych

Zakres obowiązków:

  • prowadzenie budowy oraz nadzór nad realizacją prac w sposób zgodny z założeniami projektu, wiedzą i sztuką budowlaną, przepisami prawa budowlanego i zasadami BHP,
  • planowanie i organizacja robót, opracowywanie harmonogramów robót,
  • nadzór nad kompletnością i prowadzeniem dokumentacji budowy (finansowej, podwykonawczej, odbiorczej),
  • kontrolowanie jakości i terminowości robót realizowanych przez podwykonawców i jednostki własne,
  • planowanie oraz nadzór nad procesem zamawiania środków produkcji niezbędnych do realizacji projektu,
  • analiza dokumentacji technicznej,
  • monitoring kosztów budowy,
  • raportowanie postępów w realizacji projektu,
  • współpraca z uczestnikami projektu, w tym inwestorem i inżynierem projektu.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Lubisz nowe wyzwania?
Doceniasz stabilność zatrudnienia?
Ta oferta jest dla Ciebie!

Ogłoszenie archiwalne