Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik budowy – budownictwo kubaturowe

MAX BÖGL POLSKA sp. z o.o.

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • Do Twoich zadań będzie należało samodzielne i niezależne pozyskiwanie, planowanie i realizacja wymagających projektów budowlanych z uwzględnieniem celów ekonomicznych i technicznych.

  • Zostań Böglerem: Wspólne budowanie z pasją postępu z pomysłów

  • Przygotowanie i wykonanie zróżnicowanych projektów budowlanych takich jak: Hale logistyczne, zakłady produkcyjne, parkingi wielopoziomowe i budynki biurowe

  • Udział w kosztorysowaniu i przygotowywaniu ofert, a także w przygotowywaniu robót, harmonogramów i planowaniu wyposażenia placu budowy

  • Strategiczny wkład w odniesieniu do alternatywnych środków budowlanych lub optymalizacji budowy (Value Engineering)

  • Identyfikacja szans i zagrożeń oraz ich ocena

  • Udział w udzielaniu i zarządzaniu pracami podwykonawców oraz w planowaniu logistyki budowy

  • Planowanie i zarządzanie personelem budowy oraz odpowiedzialny nadzór nad umowami budowlanymi pod kątem zgodności z przepisami prawa

  • Nadzór i monitorowanie naszych projektów budowlanych pod względem jakości, kosztów i terminów.

  • Zapewnienie bezpieczeństwa pracy

  • Monitorowanie postępu prac budowlanych i wyników na budowie

Nasze wymagania

  • Ukończone studia w zakresie inżynierii lądowej, architektury lub porównywalne wykształcenie

  • Uprawnienia budowlane bez ograniczeń w branży konstrukcyji budowlanej

  • Kilkuletnie doświadczenie zawodowe w zarządzaniu projektami budowlanymi

  • Przedsiębiorcze myślenie i dobra znajomość rynku

  • Doskonała znajomość procesów budowlanych i detali wykonawczych

  • Dobre umiejętności informatyczne oraz dobra znajomość programów do kosztorysowania i przeprowadzania przetargów

  • Mile widziana znajomość MS Projekt i RIB-iTWO

  • Pożądana znajomość BIM i REVIT

  • Znajomość odpowiednich norm i przepisów technicznych, w tym dotyczących kalkulacji kosztów, przetargów i udzielania zamówień

  • Przedsiębiorcze myślenie, talent organizacyjny, umiejętności komunikacyjne, umiejętność pracy w zespole, samomotywacja, jak również samodzielny, zaangażowany i odpowiedzialny sposób pracy

  • Umiejętności negocjacyjne, asertywność i kompetencje społeczne

  • Bardzo dobra znajomość języka polskiego, a także niemieckiego i/lub angielskiego

To oferujemy

  • Z nami wszystkie ścieżki są dla Ciebie otwarte. Możesz oczekiwać ciekawego zakresu zadań, pracy w przyjaznym zespole, ekscytujących projektów oraz szerokiego zakresu szkoleń i możliwości dalszego kształcenia. Skorzystaj z perspektyw rozwoju działającej globalnie grupy budowlanej i stań się częścią naszego zespołu.

  • Bądź Böglerem: realizuj ambitne projekty i zadania w innowacyjnym i zorientowanym na przyszłość przedsiębiorstwie rodzinnym

  • Samochód służbowy do użytku prywatnego

  • Atrakcyjne bonusy projektowe w przypadku pomyślnego zakończenia projektu

  • Możliwości dokształcania się

Czy to twoje stanowisko? Jeżeli tak, to czekamy na Twoją aplikację wraz ze szczegółami dotyczącymi możliwego terminu rozpoczęcia pracy i oczekiwanego wynagrodzenia.

Zgłoszenia lub pytania dotyczące tego ogłoszenia prosimy kierować do:

Josef Chloupek

MAX BÖGL POLSKA Sp. z o.o.

Dyrektor Działu Budownictwa Kubaturowego

Regus Witosa Point

ul. Idzikowskiego 16

00-710 Warszawa / Polska

www.max-boegl.com

Zespół potrzebuje cię!

Zatrudniając około 6.500 wysoko wykwalifikowanych pracowników i osiągając roczny obrót w wysokości ponad 2 miliardów euro, Max Bögl jest jednym z największych przedsiębiorstw budowlanych, technologicznych i usługowych w niemieckiej branży budowlanej. Od momentu założenia w 1929 roku, historia firmy charakteryzuje się innowacyjną siłą w badaniach i technologii. Szeroki zakres usług oraz wysoki stopień integracji pionowej z własną prefabrykacją konstrukcji stalowej, zakładami produkukcji elementów prefabrykowanych, nowoczesną flotą pojazdów i urządzeń oraz własnymi surowcami i materiałami budowlanymi gwarantują najwyższą jakość od pierwszego pomysłu koncepcyjnego do gotowego produktu budowlanego.

Przewiń do profilu firmy