Oferta pracy

UNIHOUSE SPÓŁKA AKCYJNA

Kierownik budowy - budownictwo modułowe

UNIHOUSE SPÓŁKA AKCYJNAO firmie

6 0009 000 brutto / mies.
  • kujawsko-pomorskie

    kujawsko-pomorskie
  • Ważna 8 godzin
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • Zadaniem pracownika na poniższym stanowisku będzie przygotowanie kontraktu w Unihouse SA w Bielsku Podlaskim (woj. podlaskie) i jego realizacja na wskazanej inwestycji - Polska, Norwegia lub Niemcy

  • Przygotowanie i kontrola harmonogramu prac na powierzonej budowie

  • Nadzór nad podległymi pracownikami, podwykonawcami i dostawcami oraz kontrolę jakości prowadzonych prac

  • Prowadzenie dokumentacji budowy

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe budowlane

  • Kilkuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku – mile widziane na rynku zagranicznym (doświadczenie na rynku skandynawskim/ niemieckim będzie dodatkowym atutem)

  • Dobra znajomość j. angielskiego i/lub j. niemieckiego pozwalająca na swobodną komunikację (dodatkowa znajomość j. norweskiego będzie dużym atutem)

  • Dyspozycyjność i mobilność w zakresie pracy zarówno w UNIHOUSE w Bielsku Podlaskim, jak i na budowie za granicą

  • Wskazane posiadanie polskich uprawnień budowlanych

To oferujemy

  • Zatrudnienie na umowę o pracę w stabilnej firmie o zasięgu międzynarodowym oraz ciągłość zatrudnienia

  • Wynagrodzenie zasadnicze z systemem premiowym – miesięczne w PLN w czasie pobytu w Polsce, za granicą wynagrodzenie godzinowe według stawki na lokalnym rynku

  • Samochód, telefon i laptop służbowy, transport między krajem a budową za granicą oraz zakwaterowanie (zarówno w kraju, jak i za granicą) na koszt firmy

  • Bogaty pakiet socjalny (m.in. karnet FitSport, prywatna opieka medyczna, dofinansowanie do wczasów, świadczenia świąteczne i okolicznościowe, imprezy integracyjne)

  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • mieszkanie służbowe

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • paczki świąteczne

  • możliwość uzyskania uprawnień

  • inicjatywy dobroczynne

Dołącz do #Unikalnych w UNIHOUSE S.A. zajmującego się produkcją domów modułowych o konstrukcji drewnianej, wykorzystywanych do budowy hoteli, budynków mieszkaniowych, akademików, szkół i przedszkoli, przychodni oraz domów opieki. UNIHOUSE S.A. ze swoim potencjałem produkcyjnym wynoszącym ok. 2000 modułów rocznie, jest jedną z największych firm europejskich w branży budownictwa modułowego. Obecnie kluczowym rynkiem dla firmy jest Norwegia, jednak budynki wyprodukowane w polskiej Fabryce Domów można spotkać również na terenie Danii, Szwecji, Niemiec i Polski.

Przewiń do profilu firmy
Tak się u nas pracuje