Logo Pracuj.pl

Kierownik Budowy - budownictwo przemysłowe

UNISERV S.A.O firmie

  • Łódź
    Łódź, łódzkie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • samodzielne prowadzenie budowy,
  • koordynacja i rozdział robót,
  • bezpośredni nadzór nad jakością realizowanych prac,
  • inne obowiązki wynikające z prawa budowlanego.

Nasze wymagania

  • co najmniej 5-letnie doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu budowy w branży budownictwa przemysłowego,
  • uprawnienia budowlane,
  • przynależność do Izby Inżynierów Budownictwa,
  • prawo jazdy kat. B,
  • dyspozycyjność – praca w delegacjach.

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • atrakcyjny system motywacyjny,
  • dostęp do licznych benefitów pozapłacowych tj. opieka medyczna, dopłaty do polis ubezpieczeniowych pracowników, karty sportowe i kinowe itd.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej

Kierownik Budowy - budownictwo przemysłowe, Łódź