Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik Budowy (budownictwo przemysłowe)

Depenbrock Polska O firmie

  • zachodniopomorskie

  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Kierownik / Koordynator

Jesteśmy nowoczesnym przedsiębiorstwem, wyznaczającym najwyższe standardy w branży budowlanej. Od kilkunastu lat na rynku polskim oferujemy kompleksowe rozwiązania w zakresie budownictwa przemysłowego, obejmujące cały proces inwestycyjny - od koncepcji, poprzez projekt, aż do oddania obiektu pod klucz.

Generalny Wykonawca Inwestycji Budowlanych w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje kandydata do pracy na stanowisko:

Obszar działania: cała Polska

Opis stanowiska:

  • przygotowanie i organizacja budowy
  • nadzór nad jakościową i terminową realizacją robót zgodnie z projektem budowlanym i harmonogramem
  • współpraca z nadzorem inwestorskim oraz konstruktorami
  • koordynacja pracy zespołu i podwykonawców
  • analiza dokumentacji technicznej oraz monitoring kosztów budowy
  • nadzór nad przygotowaniem dokumentacji budowy (pozwolenia, przygotowanie dokumentacji w fazie realizacji, dokumentacja powykonawcza)
  • nadzór nad przestrzeganiem zasad i przepisów BHP na budowie

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne – budownictwo
  • doświadczenia w kierowaniu robotami przy realizacji obiektów przemysłowych, logistycznych – wymóg konieczny
  • znajomość j. angielskiego, j. niemieckiego jest mile widziana
  • uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń w specjalności konstrukcyjno – budowlanej
  • praktyczna znajomość prawa budowlanego i przepisów wykonawczych
  • bardzo dobra organizacja pracy
  • znajomość przepisów BHP

Oferujemy:

  • konkurencyjne wynagrodzenie powyżej średniej rynkowej
  • niezbędne narzędzia pracy (samochód służbowy, telefon, laptop)
  • prezenty okazjonalne dla pracowników
  • wyjazdy integracyjne w wymarzone destynacje
  • samodzielne stanowisko
  • rozwój zawodowy
  • zatrudnienie w nowocześnie zarządzanej firmie
  • praca w dynamicznie rozwijającym się przedsiębiorstwie
  • atrakcyjne warunki zakwaterowania podczas delegacji

Zgłoszenia prosimy wysyłać klikając:

Ogłoszenie archiwalne