Logo Pracuj.pl

Kierownik Budowy

ALSTAL Grupa Budowlana Sp. z o.o. Sp.k.O firmie

  • Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • rekrutacja zdalna

ALSTAL Grupa Budowlana Sp. z o.o. Sp.k.

Ujejskiego 75

Bydgoszcz

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • • prowadzenie budów zgodnie z przepisami prawa budowlanego
  • • utrzymywanie stałego kontaktu z Inwestorem, w tym rozliczanie z nim robót
  • • zlecanie robót podwykonawcom
  • • prowadzenie kontroli robót podwykonawców i ich rozliczanie
  • • raportowanie postępów prac na prowadzonym kontrakcie
  • • zarządzanie zespołem podległych pracowników, w tym dbanie o przestrzeganie zasad BHP

Nasze wymagania

  • • wykształcenia wyższego technicznego (budownictwo)
  • • uprawnień budowlanych w zakresie wykonawstwa bez ograniczeń w specjalności konstrukcyjno-budowlanej
  • • doświadczenia w realizacji kontraktów o wartości powyżej 30 mln zł netto
  • • doświadczenia we współpracy z podwykonawcami, inżynierem kontraktu i inwestorem
  • • dobrej znajomości prawa budowlanego i przepisów BHP
  • • dobrej, praktycznej znajomości MS Office, MS Project oraz AutoCAD
  • • dobrej organizacji pracy i samodzielności
  • • dyspozycyjności i gotowości pracy w delegacji na terenie woj. śląskiego i dolnośląskiego
  • • prawa jazdy kategorii B

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • spotkania integracyjne
  • kawa / herbata
  • karty przedpłacone
  • paczki świąteczne

Aktualne oferty pracodawcy
KB/03/2021/Bydg

Kierownik Budowy, Ujejskiego 75, Bydgoszcz