Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik budowy

EBUD PrzemysłówkaO firmie

  • Bydgoszcz

    Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło 19 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • Pełnienie funkcji Kierownika Budowy w myśl przepisów Prawa Budowlanego,

  • Bieżąca koordynacja prowadzonych prac przez podwykonawców,

  • Kontrolowanie wykonywanych prac pod kątem terminowości, jakości i ilości, a także ich zgodności z projektem oraz zawartą umową,

  • Wykonywanie obmiarów i kosztorysów na potrzeby prowadzonych prac,

  • Realizowanie projektu zgodnie z przyjętym budżetem,

  • Sporządzanie harmonogramów prac oraz ich przestrzeganie,

Nasze wymagania

  • Uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi w specjalności konstrukcyjno-budowlanej bez ograniczeń,

  • Odpowiedzialność za powierzone zadania,

  • Samodzielność i dobra organizacja pracy

  • Komunikatywność i umiejętność pracy z zespole

To oferujemy

  • Możliwość rozwoju zawodowego oraz podnoszenia kwalifikacji,

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • Zajmującą, rozwojową zawodowo pracę, ukierunkowaną na efektywność, satysfakcjonującą i gratyfikowaną za skuteczność

  • Stałą współpracę w zgranym zespole i przyjaznej atmosferze, pracę zespołową ale z miejscem na własną inicjatywę, docenianą przez pracodawcę i możliwość kształtowania indywidualnej pozycji zawodowej w zespole.

EBUD Przemysłówka

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe „EBUD” – Przemysłówka Sp. z o.o. jest firmą z 30 letnim doświadczeniem w realizacji i obsłudze zadań inwestycyjnych o różnorodnym charakterze: od nieskomplikowanych obiektów budowlanych po nowoczesne budynki użyteczności publicznej i skomplikowane obiekty inżynierskie. Firma zrealizowała ponad 200 obiektów. Zadania realizuje na terenie całej Polski, a także poza jej granicami.

Przewiń do profilu firmy