Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik budowy

APRO CONSTRUCTION sp. z o.o.

  • Bydgoszcz

    Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie procesem budowy wysokiego budynku wielorodzinnego (od przygotowania do przekazania do użytkowania)

  • Ścisła współpraca z kierownikiem projektu

  • Nadzór i koordynacja prac podwykonawców oraz własnych pracowników

  • Pełnienie funkcji kierownika budowy zgodnie z prawem budowlanym

Nasze wymagania

  • Uprawnienia do kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń w specjalności konstrukcyjno-budowlanej

  • Doświadczenie w realizacji wielorodzinnych wysokich budynków mieszkalnych

  • Praktyczna znajomość prawa budowlanego

  • Doświadczenie w prowadzeniu negocjacji z firmami wykonawczymi

  • Bardzo dobra organizacja pracy, duże zaangażowanie i samodzielność

  • Wysoka kultura osobista i zdolności interpersonalne

To oferujemy

  • Pracę przy realizacji ciekawego, dużego projektu mieszkaniowego

  • Pracę w firmie, dla której ważne są wartości takie jak zaufanie, uczciwość, odpowiedzialność i szacunek

  • Pracę w kompetentnym, młodym, a jednocześnie doświadczonym zespole

  • Umowę o pracę lub B2B

APRO Construction Sp. z o.o. to jedna z czołowych firm budowlanych w województwie kujawsko-pomorskim, realizująca wymagające projekty mieszkaniowe i komercyjne dla Apro Investment. Historia spółki sięga roku 2004 od kiedy to zrealizowała ona takie projekty jak Dworcowa 13, Osiedle Wyzwolenia, Osiedle 4 Sfery, Osiedle Zielone. Główne obszary działania to Toruń i Bydgoszcz, w których realizowane są dwie duże inwestycje – Osiedle 4 Pory Roku oraz Osiedle Podniebne Ogrody. Nasze główne wartości to Zaufanie, Rozwój i Doskonałość Operacyjna.

Przewiń do profilu firmy

Wynagrodzenie

7.000 – 9.000 zł netto