Oferta pracy

Kierownik Budowy

ALSTAL Grupa Budowlana Sp. z o.o. Sp.k.

  • Bydgoszcz

    Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • prowadzenie budów zgodnie z przepisami prawa budowlanego

  • utrzymywanie stałego kontaktu z Inwestorem, w tym rozliczanie z nim robót

  • zlecanie robót podwykonawcom

  • prowadzenie kontroli robót podwykonawców i ich rozliczanie

  • raportowanie postępów prac na prowadzonym kontrakcie

  • zarządzanie zespołem podległych pracowników, w tym dbanie o przestrzeganie zasad BHP

Nasze wymagania

  • wykształcenia wyższego technicznego (budownictwo)

  • uprawnień budowlanych w zakresie wykonawstwa bez ograniczeń w specjalności konstrukcyjno-budowlanej

  • 3 lata doświadczenia w realizacji kontraktów

  • doświadczenia we współpracy z podwykonawcami, inżynierem kontraktu i inwestorem

  • dobrej znajomości prawa budowlanego i przepisów BHP

  • dobrej, praktycznej znajomości MS Office, MS Project oraz AutoCAD

  • dobrej organizacji pracy i samodzielności

  • dyspozycyjności i gotowości pracy w delegacji na terenie woj. śląskiego i dolnośląskiego

  • prawa jazdy kategorii B

To oferujemy

  • udział w prestiżowych projektach budowlanych

  • umowę o pracę

  • atrakcyjne i stabilne warunki zatrudnienia

  • możliwość rozwoju kariery zawodowej i awansu

  • program szkoleń branżowych i managerskich

  • dofinansowanie studiów podyplomowych

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • kawa / herbata

  • karty przedpłacone

  • paczki świąteczne