Oferta pracy

Kierownik Budowy

PROJPRZEM BUDOWNICTWO SP. Z O.O.

  • Bydgoszcz

    Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • Organizacja placu budowy

  • Zarządzanie inwestycją zgodnie z przepisami prawa budowlanego, przyjętą specyfikacją techniczną

  • Koordynacja pracy sił własnych i podwykonawców wszystkich branż

  • Nadzór nad realizacją prac na budowie pod względem jakości i terminowości, odbiór robót

  • Nadzór i koordynacja prac projektowych

  • Nadzór nad przestrzeganiem przepisów BHP na placu budowy

  • Prowadzenie analizy harmonogramu i postępu wykonywanych robót

  • Wybór podwykonawców

  • Negocjowanie umów z podwykonawcami

  • Udział w procesie ofertowania

  • Bieżąca analiza i rozliczenie kosztów budowy

  • Koordynacja budżetu projektu, sprawozdania finansowe

  • Utrzymywanie relacji z Inwestorem

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe budowlane

  • Minimum 4-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku

  • Uprawnienia budowlane do kierowania robotami o specjalności konstrukcyjno-budowlanej bez ograniczeń

  • Samodzielność w wykonywaniu powierzonych zadań

  • Umiejętność zarządzania zespołem

  • Dyspozycyjność, gotowość do częstych wyjazdów służbowych

  • Skuteczność w realizacji celów, terminowość

  • Prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Stabilne zatrudnienie – forma według preferencji kandydata

  • 30% rabatu na noclegi i gastronomię we wszystkich hotelach sieci FOCUS HOTELS

  • Realizacja ambitnych i ciekawych projektów

  • Dostęp do najnowszych technologii

  • Możliwość ciągłego rozwoju

Grupa Kapitałowa IMMOBILE S.A. to prężnie funkcjonujący holding, skupiający udziały w spółkach z następujących sektorów: przemysł, hotelarstwo, budownictwo, nieruchomości komercyjne.

PROJPRZEM Budownictwo to nowoczesna architektura, zaawansowana technologia i profesjonalna obsługa powierzonych realizacji.

Przewiń do profilu firmy