Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Kierownik Budowy

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe "LECH" Sp. z o.o.O firmie

  • Smoleńska 1A
    Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło 5 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Kierownik / Koordynator

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe "LECH" Sp. z o.o.

Smoleńska 1A

Bydgoszcz

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe "Lech" Sp. z o.o. powstało w 1988 roku i działa z powodzeniem nieprzetrwanie na rynku krajowym i zagranicznym. Posiadamy doświadczenie w generalnym wykonawstwie robót budowlanych w zakresie budowy osiedli mieszkaniowych, obiektów wojskowych, użyteczności publicznej oraz dla potrzeb służby zdrowia i kultu religijnego, a także renowacji zabytków. Prowadzimy również działalność deweloperską w obszarze budownictwa mieszkaniowego.

Zakres obowiązków:

  • prowadzenie dokumentacji budowy,
  • organizacja budowy i kierowanie budową zgodnie z projektem, pozwoleniem na budowę, obowiązującymi przepisami oraz przepisami bezpieczeństwa i higieny pracy,
  • przygotowanie harmonogramu budowy oraz jego bieżącą aktualizację,
  • bezpośredni nadzór nad wykonywanymi pracami budowlanymi, firmami podwykonawczymi oraz podległymi pracownikami,
  • nadzór nad jakością i terminowością wykonanych prac,
  • weryfikacja dokumentacji projektowej oraz zgłaszanie nieścisłości w dokumentacji,
  • koordynacja dostaw materiałów / urządzeń oraz kontrola dostarczonych na budowę materiałów / urządzeń pod względem jakości, ilości i zgodności ze specyfikacją techniczną i dokumentacją projektową,
  • comiesięczne rozliczanie podwykonawców,
  • przeprowadzanie odbioru prac,
  • przygotowanie dokumentacji powykonawczej obiektu budowlanego

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne budowlane,
  • min 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń w specjalności konstrukcyjno-budowlanej,
  • bardzo dobrej, praktycznej znajomości prawa budowlanego i przepisów bhp,
  • umiejętności planowania i organizowania pracy,
  • samodzielności w działaniu i umiejętności pracy pod presją czasu,
  • orientacji na realizację celu,
  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • umowę o pracę,
  • wynagrodzenie adekwatne do zdobytego doświadczenia i posiadanych kompetencji,
  • praca nad ciekawymi projektami oraz wyzwania umożliwiające rozwój własnych kompetencji,
  • zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji,
  • pakiet świadczeń socjalnych, takich jak prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe,
  • niezbędne szkolenia oraz narzędzia do pracy.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez P.W. "Lech" Sp. z o.o. z siedzibą w Bydgoszczy zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.
Informujemy, że Administratorem danych jest P.W. "Lech" Sp. z o.o. z siedzibą w Bydgoszczy przy ul. Smoleńskiej 1A. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Ogłoszenie archiwalne