Logo Pracuj.pl

Kierownik budowy

GRZEGORZ RYBARCZYK "GREGBUD"O firmie

5 000–15 000
brutto / mies.
  • Chocz (pow. pleszewski)
    Chocz (pow. pleszewski), wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Praca zmianowa:
    nie
  • Dni pracy:
    dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Godziny pracy:
    6:00-17:00
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:
    nie
  • Tryb wypłaty:
    miesięczna

Twój zakres obowiązków

  • Wykonywanie robót zgodnie z dokumentacją techniczną, zasadami sztuki budowlanej
  • Kontrola jakości i terminowości wykonywanych prac,
  • Obmiar realizowanych robót, raportowanie postępu prac, kontrola kosztów
  • Organizowanie, planowanie i nadzorowanie zadań na budowie
  • Obsługa niwelatora
  • Kierowanie zespołem ludzi
  • Prowadzenie dokumentacji budowy

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe
  • Uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń w specjalności inżynieryjnej: drogowej
  • Samodzielność w realizacji powierzonych zadań
  • Zaangażowanie oraz silna motywacja do pracy
  • Prawo jazdy kat B

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Ubezpieczenie grupowe
  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę w rozwijającej się firmie
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Miłą i przyjazną atmosferę
  • Auto służbowe

Benefity

  • ubezpieczenie na życie
  • kawa / herbata
  • parking dla pracowników

O nas

Wykonujemy usługi obejmujące wszystkie roboty brukarskie (układanie kostki granitowej, betonowej uszlachetnionej, betonowej przemysłowej, płyt granitowych ) oraz wszelkie roboty towarzyszące związane z przygotowaniem podziemnej infrastruktury – przekopy, niwelacje, odwodnienia, sieci wod-kan.

Posiadamy niezbędne doświadczenie przy realizacji inwestycji na posesjach prywatnych jak i większych budowach typu: parkingi, drogi, chodniki, osiedla, firmy.

Kierownik budowy, Chocz (pow. pleszewski)