Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik budowy

AD-BET ADRIAN PASZKOO firmie

5 0008 000 brutto / mies.
  • Chojnice, pomorskie

  • Ogłoszenie wygasło 13 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Kierownik

Zadania:

  • sprawowanie stałej kontroli nad procesem realizacji robót drogowych
  • przygotowywanie harmonogramów dla poszczególnych etapów robót
  • prowadzenie dokumentacji wykonawczej i powykonawczej inwestycji
  • prowadzenie robót budowlanych zgodnie z dokumentacją techniczną, harmonogramem oraz budżetem
  • dbałość o prawidłowy obieg dokumentacji budowlanej
  • kierowanie pracą podległych pracowników

Wymagania:

  • Uprawnienia budowlane bez ograniczeń do kierowania robotami budowlanymi w specjalności inżynieryjno - drogowej
  • Minimum 3 lat doświadczenia w pracy na stanowisku kierownik budowy, kierownik robót lub kierownik projektu
  • Znajomość rynku drogowego
  • Praktyczna znajomość prawa budowlanego
  • Komunikatywność oraz umiejętność prowadzenia rozmów z inwestorami, inspektorami nadzoru, podwykonawcami
  • Przedsiębiorczość i konsekwencja w działaniu
  • Umiejętność organizacji pracy własnej i podległych pracowników
  • Samodzielność oraz umiejętność organizowania prac na terenie budowy
  • Umiejętność prowadzenia negocjacji
  • Czynne prawo jazdy kat. B
  • Obsługa komputera (pakiet Office, NORMA)

Oferujemy:

  • Stabilne warunki zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Samochód służbowy, telefon, komputer

Ogłoszenie archiwalne