Ta oferta pracy jest nieaktualna od 59 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kierownik Budowy (ciepłownictwo)

  • Czarnków, wielkopolskie
  • Kierownik
  • 23.05.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    Kelly Services, założone w 1946 roku przez William R. Kelly jest międzynarodowym dostawcą rozwiązań HR dla różnego rodzaju klientów biznesowych. Kelly Services realizuje projekty rekrutacyjne w obszarach IT, Finanse, Księgowość, HR, Sprzedaż i Marketing, Inżynieria. Kelly Services ponadto oferuje szereg usług, związanych z konsultingiem oraz outsourcingiem pracowniczym.
    Dla jednego z naszych klientów, poszukujemy kandydatów na stanowisko:
    Miejsce pracy: Czarnków
    Nr ref.:JO-1803-103617
    ZADANIA:
    • prowadzenie budowy w sposób zgodny w wiedzą i sztuką budowlaną oraz prawem budowlanym
    • bezpośredni nadzór realizacji robót w oparciu o wymagania kontraktu, dokumentację techniczną
    • tworzenie harmonogramów i planów organizacji robót
    • koordynacja, nadzór i odbiór robót realizowanych przez podwykonawców
    • prowadzenie dziennika budowy
    • planowanie i zamawianie środków produkcji oraz nadzór nad terminowością ich dostaw
    WYMAGANIA:
    • doświadczenie w ciepłownictwie (źródła ciepła, kotły, węzły ciepłownicze)
    • wykształcenie wyższe (kierunek Inżynieria środowiska)
    • uprawnienia do kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń w specjalności instalacje sanitarne
    • znajomość programów AutoCad, MS Office, NORMA PRO
    • znajomość języka angielskiego lub niemieckiego w stopniu komunikatywnym
    • wysokie umiejętności organizacji pracy własnej i zespołu
    • nastawienie na osiąganie celów, odpowiedzialność
    • dyspozycyjność oraz gotowość do wyjazdów służbowych
    • prawo jazdy kat. B
    OFERUJEMY:
    • umowę o pracę w pełnym wymiarze
    • pracę w największej grupie energetycznej w Europie
    • motywacyjny system wynagradzania
    • samochód służbowy do celów służbowych i prywatnych
    • możliwość udziału w szkoleniach organizowanych przez firmę
    • atrakcyjny pakiet benefitów pozapłacowych
    Jeśli jesteś zainteresowany tą ofertą, wyślij swoje CV poprzez przycisk APLIKUJ.
    Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
    Prosimy o załączenie w CV następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych.)"