Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik budowy dla Generalnego Wykonawcy (m/f/d) budownictwo wielokondygnacyjne / budownictwo mieszkaniowe

IWP Hohental Plan- und Generalbau GmbH

  • Berlin, Niemcy

    zagranica
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • Nadzorowanie złożonych projektów budowlanych i organizowanie zharmonizowanych procesów w zakresie koordynacji i harmonogramów.

  • Biegłość w zakresie kontroli kosztów i harmonogramu; unikanie opóźnień w budowie i zgłaszanie dodatkowych wydatków do wewnętrznego działu Claim-Management.

  • Stała współpraca z działem Zakupy Wynagrodzenia ew. Zakupy Materiału w zakresie zapotrzebowania na materiały na budowach oraz w zakresie zatwierdzania faktur przychodzących.

  • Dokumentowanie procesu budowy, np. za pomocą codziennych raportów budowy i dziennika budowy.

  • Fachowa opieka nad odbiorami, ew. przekazaniami prac budowlanych (również częściowych) oraz prowadzenie spotkań budowlanych z polskimi wykonawcami.

  • Analizy gleby, próbki betonu lub wytrzymałość gruntów na ściskanie – fachowe przygotowanie niezbędnych badań i obecność przy ich przeprowadzaniu.

  • My będziemy Cię wspierać w rozmowach z urzędami i dostawcami mediów, na przykład gdy chodzi o korzystanie z terenów publicznych, zamknięcie dróg lub rejestrację montażu licznika.

Nasze wymagania

  • Ukończone studia z zakresu architektury, inżynierii lądowej i wodnej lub innej porównywalnej dziedzinie – alternatywnie wykształcenie zawodowe lub techniczne wraz z odpowiednim wykształceniem uzupełniającym i doświadczeniem zawodowym.

  • Solidne doświadczenie na porównywalnym stanowisku w zakresie budownictwa wielokondygnacyjnego i mieszkaniowego oraz w pracy projektowej

  • Bardzo dobra znajomość procesów zachodzących na placu budowy i w obiektach budowlanych

  • Znajomość języka niemieckiego i/lub angielskiego

  • Doświadczenie w obsłudze pakietu MS Office, w szczególności Excel, jak również programów branżowych

  • Wysokie umiejętności analityczne, elastyczność, umiejętności negocjacyjne i planowania oraz zdolność do przekazywania złożonych treści w zrozumiały sposób.

To oferujemy

  • W firmie Hohental czekają na Ciebie różnorodne zadania, w których możesz i powinieneś wykorzystać swoje know-how.

  • Oferujemy Ci długoterminowe zatrudnienie o wysokim stopniu odpowiedzialności -– rozwijaj się z nami w firmie, gdzie wybieramy krótkie drogi i podejmujemy szybkie decyzje.

  • Wynagrodzenie zaczyna się od 50 000 € rocznie - uzupełnione o ewentualne specjalne świadczenia za pomyślne ukończenie projektu.

  • Zapewnimy Ci wszystko, czego potrzebujesz: Zakwaterowanie (mieszkanie 2-pokojowe), laptop, tablet, iPhone oraz nowoczesne oprogramowanie.

  • Rozwój i osiąganie celów traktujemy dosłownie: w kwestii kariery wspieramy Cię w przypadku koniecznego dokształcania.

IWP Hohental Plan- und Generalbau GmbH projektuje, planuje i buduje projekty mieszkaniowe pod klucz. Jako średniej wielkości firma ze strategią wzrostu zrealizowaliśmy w ciągu ostatnich 3 lat

projekty mieszkaniowe o wartości ponad 150 milionów euro. Geograficznie koncentrujemy się na Nadrenii Północnej-Westfalii i Berlinie.

Wzmocnij nasz zespół w Berlinie, który obecnie składa się z 12 osób, jako komunikatywny i asertywny Kierownik budowy dla Generalnego Wykonawcy (m/f/d) budownictwo wielokondygnacyjne / budownictwo mieszkaniowe

Twoja szansa na rynku średnich przedsiębiorstw. Długoterminowa perspektywa.

Przewiń do profilu firmy

Zrób z nami następny krok

Czekamy na Twoje zgłoszenie wraz z informacją o najwcześniejszym możliwym terminie rozpoczęcia

pracy. Zgłoszenia prosimy przesyłać wyłącznie poprzez przycisk aplikowania – w razie jakichkolwiek pytań Christoph Schmid chętnie udzieli Ci informacji telefonicznej.

Ponadto: Osobiste spotkanie ma dla nas ogromne znaczenie. Oczywiście przestrzegamy wszystkich

kryteriów, aby chronić Twoje i nasze zdrowie – mamy dużą salę konferencyjną służącą do spotkań.

Dr. Christoph Schmid

Nordenwall 25

59065 Hamm

Telefon: +49 2381 97367-14