Oferta pracy

Kierownik Budowy

Everest Development Sp. z o.o. 2 Sp. k.O firmie

  • dolnośląskie

    dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło 23 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator, menedżer

Twój zakres obowiązków

  • Organizacja, planowanie i realizacja budowy w Poznaniu

  • Sporządzanie i nadzór nad wykonaniem budżetów i harmonogramów

  • Organizowanie wykonawstwa budowlanego, w tym umów i zleceń

  • Opiniowanie i zatwierdzanie dokumentacji technicznej

  • Optymalizowanie procesu inwestycyjnego pod kontem kosztowym i terminowym oraz jakościowym

  • Nadzór nad przestrzeganiem przepisów BHP, przepisów prawa budowlanego, ewidencjonowanie, prowadzenie i archiwizacja dokumentacji budowy.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w pracy na stanowisku kierownika budowy

  • Wykształcenie wyższe o profilu budowlanym

  • Posiadanie uprawnień budowlanych do pełnienia samodzielnych funkcji technicznych

  • Znajomość Ms Office,

  • Znajomości zagadnień związanych z prowadzeniem inwestycji budowlanych

  • Umiejętność zarządzania pracą podległego zespołu

  • Terminowość, rzetelność oraz samodzielność w działaniu i podejmowaniu decyzji

  • Dobra organizacja pracy własnej i podległego zespołu,

  • Prawo jazdy kat. B.

To oferujemy

  • Zorganizowanie i pokrycie kosztów zakwaterowania w Poznaniu

  • Stabilne zatrudnienie i długofalową współpracę

  • Elastyczność względem formy współpracy - w zależności od preferencji Kandydata (umowa o pracę lub współpraca B2B)

  • Pakiet benefitów (karta sportowa, pakiet prywatnej opieki medycznej, ubezpieczenie grupowe, darmowy wypoczynek w Holiday Park & Resort)

  • Możliwość rozwoju i awansu zawodowego

  • Pracę w dynamicznie

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • dofinansowanie usług turystycznych

  • dofinansowanie wypoczynku

  • program rekomendacji pracowników

Everest Development Sp. z o.o. 2 Sp. k.

Everest Development Sp. z o.o. 2 Sp. k. to prężnie rozwijającą się spółka z kapitałem polskim, istniejącą na rynku od 2006 roku. Posiadamy ugruntowaną pozycję konkurencyjną. Przez dekadę zaprojektowaliśmy i wykonaliśmy kilka tysięcy mieszkań dla naszych zadowolonych klientów, jak również stale realizujemy inwestycje w zakresie budownictwa usługowego (biurowce, hotele, domki wypoczynkowe w resortach turystycznych) dla innych spółek z Grupy.

Więcej informacji: http://everest-development.pl/o-firmie/

Przewiń do profilu firmy