Oferta pracy

Kierownik Budowy - drogi i mosty

Kelly Services Poland Sp. z o.o.

  • małopolskie

    małopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca stacjonarna

Rekrutujemy dla

Dla jednego z naszych klientów, poszukujemy obecnie kandydatów na stanowisko:

Stanowisko: Kierownik Budowy (drogi i mosty)

Lokalizacja: Niemcy - Berlin, Hamburg oraz Wiesbaden

Twój zakres obowiązków

  • Pełnienie bezpośredniego nadzoru nad budową, nadzór nad Kierownikami Robót oraz realizacją Inwestycji zgodnie z Pozwoleniem na budowę i Dokumentacją Projektową,

  • Współpraca z inwestorem, podwykonawcami i dostawcami, koordynacja pracy podwykonawców

  • Tworzenie harmonogramów dla Inwestora i podwykonawców

  • Negocjowanie Umów z podwykonawcami

  • Opracowanie Planu BIOZ

  • Prowadzenie Dziennika Budowy

  • Opiniowanie instrukcji technologicznych i IBWR Podwykonawców Robót w zakresie zgodności z zatwierdzonymi przez Inwestora dokumentami

  • Zarządzanie gospodarką materiałową na budowach

  • Zarządzanie kontraktem pod kątem finansowym i technicznym

  • Tworzenie dokumentacji kontraktowej, prowadzenie dokumentacji budowy, a także sporządzanie dokumentacji powykonawczej

Wymagania pracodawcy

  • Znajomości języka niemieckiego na poziomie min. komunikatywnym (preferowany – biegły)

  • Doświadczenia na stanowisku Kierownika Budowy, Kierownika Robót lub Inżyniera Budowy na obiektach drogowych i/lub mostowych na terenie Niemiec

  • Wykształcenia wyższego budowlanego

  • Znajomości oprogramowania: MS Office, MS Project, AutoCAD

  • Umiejętność kierowania zespołem ludzkim

  • Prawo jazdy kat. B

Pracodawca oferuje

  • Pracę na rynku niemieckim

  • Zakwaterowanie lub dodatek mieszkaniowy

  • Stabilne zatrudnienie

  • System premiowy

  • Pakiet relokacyjny

  • Ubezpieczenie na życie

  • Prywatną opiekę medyczną

  • Sekcje sportowe

  • Wymiany międzynarodowe

  • Ciekawy program szkoleń

  • Dzień wolny w urodziny

  • Dobrą atmosferę w pracy

Kelly Services, założone w 1946 roku przez William R. Kelly jest międzynarodowym dostawcą rozwiązań HR dla różnego rodzaju klientów biznesowych. Kelly Services realizuje projekty rekrutacyjne w obszarach: Finanse, Księgowość, HR, Sprzedaż i Marketing, IT, Inżynieria. Ponadto oferuje szereg usług, związanych z konsultingiem oraz outsourcingiem pracowniczym.

Przewiń do profilu firmy