Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Kierownik Budowy (Farmy PV)

NOMAD ELECTRIC Sp. z o.o.

  • Białystok

    Białystok, podlaskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Kierowanie realizacją budów farm fotowoltaicznych

  • Nadzorowanie jakości i terminowości realizowanych prac

  • Kontrola i rozliczanie podwykonawców

  • Koordynacja dostaw materiałów z producentami oraz zespołem zakupów z centrali

  • Współpraca z Inżynierami Budowy – podział i organizacja pracy, ustalenie celów i priorytetów

  • Aktywna współpraca z innymi działami oraz przedstawicielami Inwestora na etapie realizacji

  • Raportowanie postępów prac, ryzyk

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne, np. elektryczne, elektrotechniczne lub budowlane

  • Minimum 2 lata doświadczenia w pracy na budowie

  • Uprawnienia budowlane wykonawcze elektryczne

  • Dobra znajomość obsługi MS Office (Word, Excel, PowerPoint)

  • Prawo jazdy kategorii B

Mile widziane

  • Uprawnienia SEP powyżej 1kV

  • Doświadczenie w branży fotowoltaicznej lub wiatrowej

To oferujemy

  • Pracę przy ciekawych i nowoczesnych projektach inwestycyjnych

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Niezbędne narzędzia pracy – samochód służbowy, laptop

  • Umowa o pracę lub b2b

  • Profesjonalny, energiczny, pomocny zespół

  • Stabilne zatrudnienie w najszybciej rozwijającej się firmie w branży PV

  • Możliwość udziału w ekspansji spółki na rynki zagraniczne

  • Pakiet medyczny i karta sportowa

Nomad Electric należy do Grupy R. Power – lidera w segmencie energetyki odnawialnej z portfelem inwestycji ponad 6 GW w fotowoltaice wielkoskalowej. Specjalizujemy się w kompleksowym rozwoju wielkopowierzchniowych projektów elektrowni słonecznych: projektujemy, budujemy, zarządzamy ruchem i serwisujemy farmy PV.

Naszą misją jest rozwój odnawialnych źródeł energii, które przyczyniają się do ochrony środowiska i wspomagają ożywienie gospodarcze na wszystkich rynkach, na których jesteśmy obecni. Jesteśmy wiarygodną firmą, która opiera swoją ekspansję i wzrost wartości, na zasadach zrównoważonego rozwoju.

Przewiń do profilu firmy