Ta oferta pracy jest nieaktualna od 103 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kierownik Budowy

  • Finlandia
  • Kierownik
  • 12.01.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    KIEROWNIK BUDOWY

    ZADANIA DO WYKONANIA:

    • Przejęcie funkcji osoby do kontaktu, udział w spotkaniach budowlanych
    • Kierowanie zespołem montażowym
    • Odpowiedzialność za gospodarowanie budżetem
    • Odpowiednie wykształcenie techniczne
    • Wieloletnie doświadczenie zawodowe na identycznym lub podobnym stanowisku
    • Komunikatywność
    • Monitorowanie i kontrola procesów montażowych
    • Realizacja wszelkich szczegółów projektowych zgodnie z podpisaną umową
    • Prowadzenie dokumentacji przebiegu projektowego

    Kwalifikacje

    • Wysokie poczucie odpowiedzialności, rzetelność, lojalność
    • Dobra znajomość języka angielskiego oraz innych języków obcych
    • Samodzielne skrupulatne podejście do pracy

    Korzyści:

    • Bezpieczne msc. pracy
    • Elastyczne godziny pracy
    • Wydarzenia integracyjne
    • Przyjazny Klimat
    • Zdrowy rozwój
    • Wysokie zarobki

    Zachęcamy do dołączenia do naszego zespołu. Prosimy przesyłać kompletne aplikacje za pomocą przycisku APLIKUJ.