Ta oferta pracy jest nieaktualna od 11 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kierownik Budowy

  • Finlandia
  • Kierownik
  • 12.01.2018

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

KIEROWNIK BUDOWY

ZADANIA DO WYKONANIA:

  • Przejęcie funkcji osoby do kontaktu, udział w spotkaniach budowlanych
  • Kierowanie zespołem montażowym
  • Odpowiedzialność za gospodarowanie budżetem
  • Odpowiednie wykształcenie techniczne
  • Wieloletnie doświadczenie zawodowe na identycznym lub podobnym stanowisku
  • Komunikatywność
  • Monitorowanie i kontrola procesów montażowych
  • Realizacja wszelkich szczegółów projektowych zgodnie z podpisaną umową
  • Prowadzenie dokumentacji przebiegu projektowego

Kwalifikacje

  • Wysokie poczucie odpowiedzialności, rzetelność, lojalność
  • Dobra znajomość języka angielskiego oraz innych języków obcych
  • Samodzielne skrupulatne podejście do pracy

Korzyści:

  • Bezpieczne msc. pracy
  • Elastyczne godziny pracy
  • Wydarzenia integracyjne
  • Przyjazny Klimat
  • Zdrowy rozwój
  • Wysokie zarobki

Zachęcamy do dołączenia do naszego zespołu. Prosimy przesyłać kompletne aplikacje za pomocą przycisku APLIKUJ.