Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Kierownik budowy

Lambda S.A.

  • Francja

    zagranica
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • praca zgodnie z zakresem zadań

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne budowlane

  • Doświadczenie na w/w stanowisku minimum 2 lata

  • Prowadzenie dokumentacji projektowej

  • Współpraca z majstrami

  • Znajomość pakietu Office (excel)

  • Samodzielność , komunikatywność, otwartość, inicjatywa, dobra organizacja pracy

  • Czytanie dokumentacji projektowej

  • Przestrzeganie procedur, norm, przepisów BHP i Ppoż

  • Znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie w walucie kraju, w którym wykonuje się pracę

  • System premiowy

  • Możliwość rozwoju zawodowego

  • Umowa o pracę z pełnymi świadczeniami Zus

  • Dodatkowe bezpłatne ubezpieczenie

  • Zakwaterowanie

  • Transport na terenie kraju delegowania

  • Nadzorowanie i koordynacja ambitnych projektów